Всі новини

30.12.2018 - 23:41

Неділя, 30 грудня 2018 - 23:41

Уряд надав 108М на додаткові пороми на випадок безугодного Брекзиту

Уряд надав 108М на додаткові пороми на випадок безугодного Брекзиту

У центральному уряді СК повідомили, що до 29 березня наступного року, з метою подолання можливого хаосу з довжелезними чергами у головних британських портах південного сходу Англії, куди приходять та відходять вантажі з ЄС, у випадку, якщо до того часу не буде підписано остаточної угоди про вихід СК з ЄС, буде залучено додаткові пороми, головним чином з портів міст Довер, Рамсґейт та інших портових міст, котрі розташовані на півдні Англії.


В уряді сказали, що на це загалом було виділено 108 мільйонів фунтів.

Даньській компанії DFDS буде виділено 47.3 мільйонів фунтів, французькій компанії, Brittany Ferries, буде виділено 46.6 мільйонів.

Решту 13.8 мільйонів буде виділено британській компанії, яка має назву Seaborne Freight, яка наразі ще не має жодного порому, була утворена тільки два роки тому і має забезпечувати додаткові пороми з південно-східного англійського міста Рамсґейт до бельґійського міста Остенд, що означає, що хтось з цієї компанії має дуже теплі стосунки з міністрами уряду.

За словами кореспондентів БіБіСі, вони розуміють ситуацію таким чином, що навіть, якщо угоду буде підписано і у додаткових поромах не виникне необхідності, то всі вище згадані компанії гроші не повертатимуть, а привласнять собі.

В уряді на це відповіли, що вони намагатимуться "відбити" ці гроші тим, що мовляв будуть стягувати з вантажівок більші ціни за перевезення їх у поромах і також пускатимуть додаткові пороми. Але це малоймовірно, бо всі ці ціни визначає чинна ситуація на ринку і якщо попит низький, то й ціни залишатимуться низькими.

Уряд надав 108М на додаткові пороми на випадок безугодного Брекзиту Один з поромів даньської компанії DFDS


Разом з цим, варто також звернути увагу на недільну заяву одного з видатних брекзитерів, пана Ліама Фокса (консерватор), який також є членом центрального уряду СК, де він зауважив, що якщо члени Палати Громад не підтримають ту угоду, про яку команда пані Мей вже домовилась з ЄС, то можливо й таке, що Брекзит не відбудеться взагалі і СК продовжить своє членство у ЄС після 29 березня.

Шанси цього він сам оцінив, як 50 на 50.

Уряд надав 108М на додаткові пороми на випадок безугодного Брекзиту Один з видатних брекзитерів, пан Ліам Фокс


Журналісти пояснюють це тим, що пан Фокс, який є відданим прихильником чинної прем'єрки, пані Терізи Мей, зробив цю заяву тому, що намагається схилити якомога більше членів Палати Громад аби вони проголосували за угоду.

Голосування за даний проект угоди спочатку було заплановане на 11 грудня цього року, але уряд пані Мей в останній день дебатів скасував голосування через те, що вона не мала жодного шансу його виграти, від'як цей проект має дуже багато критиків, як з боку прихильників Брекзиту, так і збоку прихильників виходу.

Прихильники Брекзиту кажуть, що ця угода це не Брекзит, а тільки насміхання над ним. Прихильники виходу, з іншого боку кажуть, що треба робити другий референдум і тоді вирішувати, як бути далі.

Тепер, дебати по угоді почнуться 7 січня, а голосування має бути 14 січня.

Це голосування буде критичним, від'як воно остаточно вирішить питання про те, який вигляд матиме Брекзит і чи відбудеться він взагалі, чи можливо пані Мей схилиться в бік другого референдуму.

Увесь цей час пані Мей веде перемовини зі своїми брекзитерами аби схилити їх голосувати за цю угоду.

Під час чергових новорічних вручень титулів, котрі вручає Її Величність особам за видатні вклади у розвиток Британії та всього британського, але тільки з подання прем'єр-міністра, цього року пані Мей навіть вирішила надати титул Лорда іншому затятому брекзитерові, панові Джонові Редууду (консерватор), тобто від вчора він вже СЕР Джон Редууд.

Журналісти кажуть, що вона внесла його у цьогорічний перелік тому, що він є одним з найгучніших критиків її угоди і вона таким чином намагається виграти його майбутній голос у Палаті Громад та голоси його друзів.

Уряд надав 108М на додаткові пороми на випадок безугодного Брекзиту Один з видатних Брекзитерів, СЕР John Redwood
Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka