Всі новини

17.01.2019 - 16:00

Четвер, 17 січня 2019 - 16:00

Теріза Мей наразі залишається на своїй посаді

Теріза Мей наразі залишається на своїй посаді

В середу ввечері, 16 січня, члени Палати Громад британського парламенту, з перевагою всього у 19 голосів відхилили пропозицію лейбористів про те, аби прийняти пропозицію висловлення недовіри урядові Терізи Мей.


Проти недовіри урядові проголосували 325 членів парламенту. За висловлення недовіри проголосували 306.

Під час цього голосування Теріза Мей отримала підтримку майже всіх парламентарів від консервативної партії і також підтримку майже всіх парламентарів від північно-ірландської демократичної уніатської партії (DUP).

Це означає, що у найближчому майбутньому пані Теріза Мей залишатиметься на посаді британської прем'єрки.

Це також означає, що до наступного понеділка включно пані Мей має представити альтернативний план уряду про те, яким чином СК має виходити з ЄС.

У своїй заяві після голосування пані Теріза Мей наголосила, що намагатиметься знайти найкращий спосіб виходу СК зі складу ЄС і у найближчі дні проводитиме консультації з членами всіх партій та парламентських фракцій.

Проте, лідер опозиції та лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, заявив, що до того часу, коли пані Мей не погодиться категорично відхилити можливість безугодного Брекзиту, жодних консультацій він з нею вести не буде.

Він наголосив, що уряд має "чітко, раз і назавжди відхилити будь-яку можливість того, що 29 березня СК залишить ЄС без будь-якої угоди" і сказав, що це його критична межа.

Журналісти британської Таймс сьогодні повідомили, що члени парламенту хочуть аби пані Мей в понеділок представила так званий план Б з Брекзиту, де її уряд має викласти альтернативні пропозиції у цьому процесі.

Тим часом, сьогодні вранці, колишній британський прем'єр, пан Тоні Блеєр (лейборист), під час розмови з БіБіСі заявив, що на його погляд відстрочення Статті 50, тобто відстрочення терміну виходу СК зі складу ЄС є неминучим і також застеріг, що безугодний Брекзит може нанести британській економіці надзвичайної та незворотної шкоди і також призвести до глибокого та тривалого економічного спаду.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Читайте ще:

ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ24/05/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka