Всі новини

19.01.2019 - 20:20

Субота, 19 січня 2019 - 20:20

Канцлер СК каже бізнесменам, що безугодного Брекзиту не буде

Канцлер СК каже бізнесменам, що безугодного Брекзиту не буде

Чинний Канцлер центрального уряду, пан Филип Гемонд, пообіцяв лідерам найбільших підприємств у Британії, що уряд Терізи Мей відкине можливість безугодного Брекзиту і про це буде офіційно повідомлено упродовж кількох наступних днів.


Ця заява є дуже суттєвою, від'як вона фактично здіймає з порядку денного можливість виходу Британії з ЄС без угоди, що у свою чергу могло б призвести до чималого хаосу, особливо у економічній сфері.

Про це повідомляє британська Ґардіан з посиланням на просочену інформацію зі своїх джерел у впливових колах.

Ця новина є сенсаційною також і в тім, що згідно з Ґардіан, пан Гемонд, у вівторок, через телефонну конференцію з 330 лідерами підприємств, також сказав, що Статтю 50 можливо буде скасовано взагалі, що фактично означає, що Британія не буде виходити з ЄС 29 березня цього року.

Варто наголосити на тім, що аби скасувати вихід Британії зі складу ЄС, який було заплановано на 29 березня, потрібно змінити чинне законодавство, і в особливості Акт про Відчуження, який було прийнято у 2017 році.

Річ в тім, що цю дату було закарбовано у даному акті парламенту, а будь-який парламентський у Британії є законом і аби його скасувати, потрібно буде приймати новий закон.

З огляду на те, що на це залишається дуже мало часу, Новини Британії розуміють чинну ситуацію таким чином, що спочатку Статтю 50, тобто офіційний вихід СК з ЄС, радше за все буде відстрочено, а вже потім буде прийнято нове відповідне законодавство.

Чинна ситуація з Брекзитом наразі виглядає вельми незрозумілою, бо ця новина також означає, що уряд може просто проіґнорувати результат референдуму 2016 року, що було б надзвичайно небезпечним кроком, на який більшість членів парламенту просто ніколи не підуть.

Саме тому, найбільш вірогідними кроками наразі виглядають наступні:
1. відстрочування Статті 50;
2. проведення ще одного референдуму за вихід СК з ЄС;
2. якщо референдум вийде на користь залишаємось, як наразі показують більшість опитувань, то Брекзит буде скасовано, у іншому випадку буде продовжено перемовини з ЄС про вихід і Британія вийде з ЄС, але мабуть залишатиметься у головних інституція ЄС.

За останніми опитуваннями виглядає так, що якби був другий референдум, то за Залишаємось у ЄС проголосувало б більше 60% британців.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka