Всі новини

24.02.2019 - 04:13

Неділя, 24 лютого 2019 - 04:13

Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах

Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах

Кілька тижнів тому британська Національна Спілка Фермерів (NFU) повідомила про те, що Департамент центрального уряду з Довкілля Харчування та Сільських справ (DEFRA) нагородив дві британські аґенції з працевлаштування у сільському господарстві дозволами на вербування та заохочування працівників з країн, котрі не є членами ЄС, для пілотної проґрами сезонної роботи на британських фермах.


Цими двома аґенціями є Pro-Force та Concordia (UK).

Про-Форс є більш активною і вже почала закладати ґрунт для вербування працівників і наразі працює тільки з громадянами України та Молдови.

Адреса сайту Про-Форсе: https://pro-force.co.uk/the-pilot-scheme-workers/. На цій сторінці ви знайдете всі головні подробиці сезонного працевлаштування неєвропейських працівників.

На сайті Про-Форс йдеться про те, що ця схема починає працювати у квітні цього року.

Про-Форс також має сторінку у Фейсбук, Про-Форс Юкрейн, присвячену заохоченню українських сезонних працівників для роботи на британських фермах.

Адерса сторінки у Фейсбуці наступна: https://www.facebook.com/proforceukraine/

Сторінка Про-Форс для тих, хто зацікавлений у працевлаштуванні на британських фермах розташована за наступною адресою: https://pro-force.co.uk/workers/overseas-recruitment/

Компанія Про-Форс Лімітед зареєстрована у Британії з головним бюро біля ферми Никл Фарм, що у селі Чартам, біля міста Кентербері, що у ґрафстві Кент (південно-східна Анґлія).

Адерса бюро Про-Форс:
Hunstead House,
Nickle Farm,
Chartham,
Canterbury,
Kent,
CT4 7PE (поштовий індекс)

Телефон головного бюро у селі Чартам: 01227 733 880 або 0333 335 6262. Якщо телефонуєте з поза меж СК, то використовуйте перший номер, тобто +441227 733 880

Про-Форс має загалом 8 бюро у Британії, у містах Уелин, Мейдстоун, Марґейт, Саузгемтон, Порцмут, Бостон, Боґнор Ріджес та Острів Уайту.

Адреси всіх бюро є на сторінці: https://pro-force.co.uk/contact/


Зауважте:
На сайті Про-Форс йдеться про те, що вони наймають на роботу самі безпосередньо, цілковито безкоштовно і наразі не співпрацюють з будь-якими іншими аґенціями і тому вони радять аби ви виходили на них безпосередньо, або через їх сторінку у Фейсбуці, або писали на їх офіційну електронну пошту за адресою: pilot@pro-force.co.uk

Якщо хтось вам запропонує роботу через Про-Форс і вимагатиме за це оплату, то фірма радить аби ви повідомили про це на їх електронну пошту за вище поданою ел. адресою аби надати їм змогу з цим боротись, бо це є шахрайство.

У компанії кажуть, що вашими витратами будуть тільки офіційна оплата за візу та за подорож до Сполученого Королівства.

Якщо ви хочете вже зареєструватись у Про-Форс, то заповніть форму на сторінці за наступним посиланням: https://pro-force.us19.list-manage.com/subscribe?u=9b12e474aa4fce9dca1f8dca2&id=abc6c0a911

Про-Форс працевлаштовує людей у Анґлії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії.

Тривалість звичайної сезонної роботи шість місяців.

Нарахування оплати праці погодинне у розмірі £8.21 за годину, якщо вам вже не дай Боже за 25. А якщо вам більше 20 але менше 25, то £7.70 за годину. Для тих, кому 18-20 £6.15 за годину, а якщо вам від 16 до 18, то оплата буде £4.35 за годину. Ці ставки є мінімальною зарплатою у Британії від шостого квітня цього року.

Оплата праці здійснюється щотижнево на ваш банківський рахунок. Якщо ви його ще не маєте, то можете скористатись рахунками ваших близьких або додатково консультуватись про це з адміністрацією Про-Форс.

Про-Форс допомагає у відкритті банківських рахунків, отриманні податкового коду (National Insurance), та реєстрації у вашій місцевій загальній практиці (GP).

Спонсорами в отриманні візи виступатиме сама Про-Форс без посередників і також надаватиме допомогу упродовж всього процесу отримання візи.

Ця схема наразі працюватиме упродовж двох років.

У Про-Форс кажуть, що вони мають річну квоту (кількість) 1250 працівників. Це число, як усе інше у Британії, є приблизним і може бути набагато більшим.

Візи видаватимуться на шість місяців. Якщо ви захочете працювати й надалі, то вам буде потрібно виробляти нову візу, але вже у наступному році. Тобто, ви можете працювати за цією схемою не довше ніж шість місяців на рік. Але зауважте, що ви маєте справу з Британією і тому це не є критично жорсткою вимогою.

Головними вашими витратами будуть: витрати на візу у розмірі 244 фунтів, витрати на дорогу до СК та витрати на отримання медичної страхівки та страхівки на повернення до дому не пізніше зазначеного часу.

Щодо Конкордії ЮК, то адреса їх сайту аґенції Конкордія: https://www.concordia.org.uk/jobs-board/ , але наразі жодних конкретних подробиць щодо працевлаштування від них ще нема.

За чинними вакансіями Конкордії ЮК заходьте на сторінку: https://central.concordia.org.uk/apply/farm-jobs і дивіться чи є вакансії, де і які.


Ця схема працюватиме у пробному режимі і вище згадані аґенції є наразі тільки двома аґенціями з працевлаштування, котрим було надано ліцензію(право) британським урядом для набору сезонних працівників.

Зауважте, що на даний час жодна інша аґенція з працевлаштування не має ліцензії від британського уряду на працевлаштування сезонних працівників з неєвропейських країн.

А якщо ви хочете покращити свою анґлійську, то ви це можете зробити на english.lysaks.com

За подібними новинами також заходьте у секцію Праця, що на форумі Новин Британії за наступною адресою: https://www.nowynyuk.com/forums/viewforum.php?f=2Відгуки:

... жодинх відгуків

   Залишити відгук:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Британія скасовує заповнення карток в'їзду на свою територію Британія скасовує заповнення карток в'їзду на свою територію16/05/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka