Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах
Всі новини

11.04.2020 - 04:13

Субота, 11 квітня 2020 - 17:12

Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах

Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах

Кілька тижнів тому британська Національна Спілка Фермерів (NFU) повідомила про те, що Департамент центрального уряду з Довкілля Харчування та Сільських справ (DEFRA) нагородив дві британські аґенції з працевлаштування у сільському господарстві дозволами на вербування та заохочування працівників з країн, котрі не є членами ЄС, для пілотної проґрами сезонної роботи на британських фермах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:
Яких членів родини можна забирати з України до Британії Яких членів родини можна забирати з України до Британії05/03/2022
Українцям дозволено привезти окремих родичів Українцям дозволено привезти окремих родичів28/02/2022
тисячі іноземних працівників Додано ще одну аґенцію для працевлаштування на британських фермах5/08/2021


Цими двома аґенціями є Pro-Force та Concordia (UK).

Про-Форс є більш активною і вже почала закладати ґрунт для вербування працівників і наразі працює тільки з громадянами України та Молдови.

Адреса сайту Про-Форсе: https://pro-force.co.uk/the-pilot-scheme-workers/. На цій сторінці ви знайдете всі головні подробиці сезонного працевлаштування неєвропейських працівників.

На сайті Про-Форс йдеться про те, що ця схема починає працювати у квітні цього року.

Про-Форс також має сторінку у Фейсбук, Про-Форс Юкрейн, присвячену заохоченню українських сезонних працівників для роботи на британських фермах.

Адерса сторінки у Фейсбуці наступна: https://www.facebook.com/proforceukraine/

Сторінка Про-Форс для тих, хто зацікавлений у працевлаштуванні на британських фермах розташована за наступною адресою: https://pro-force.co.uk/workers/overseas-recruitment/

Компанія Про-Форс Лімітед зареєстрована у Британії з головним бюро біля ферми Никл Фарм, що у селі Чартам, біля міста Кентербері, що у ґрафстві Кент (південно-східна Анґлія).

Адерса бюро Про-Форс:
Hunstead House,
Nickle Farm,
Chartham,
Canterbury,
Kent,
CT4 7PE (поштовий індекс)

Телефон головного бюро у селі Чартам: 01227 733 880 або 0333 335 6262. Якщо телефонуєте з поза меж СК, то використовуйте перший номер, тобто +441227 733 880

Про-Форс має загалом 8 бюро у Британії, у містах Уелин, Мейдстоун, Марґейт, Саузгемтон, Порцмут, Бостон, Боґнор Ріджес та Острів Уайту.

Адреси всіх бюро є на сторінці: https://pro-force.co.uk/contact/


Зауважте:
На сайті Про-Форс йдеться про те, що вони наймають на роботу самі безпосередньо, цілковито безкоштовно і наразі не співпрацюють з будь-якими іншими аґенціями і тому вони радять аби ви виходили на них безпосередньо, або через їх сторінку у Фейсбуці, або писали на їх офіційну електронну пошту за адресою: pilot@pro-force.co.uk

Якщо хтось вам запропонує роботу через Про-Форс і вимагатиме за це оплату, то фірма радить аби ви повідомили про це на їх електронну пошту за вище поданою ел. адресою аби надати їм змогу з цим боротись, бо це є шахрайство.

У компанії кажуть, що вашими витратами будуть тільки офіційна оплата за візу та за подорож до Сполученого Королівства.

Якщо ви хочете вже зареєструватись у Про-Форс, то заповніть форму на сторінці за наступним посиланням: https://pro-force.us19.list-manage.com/subscribe?u=9b12e474aa4fce9dca1f8dca2&id=abc6c0a911

Про-Форс працевлаштовує людей у Анґлії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії.

Тривалість звичайної сезонної роботи шість місяців.

Нарахування оплати праці погодинне у розмірі £8.72 за годину, якщо вам вже не дай Боже за 25. А якщо вам більше 21 але менше 25, то £8.20 за годину. Для тих, кому 18-20 £6.45 за годину, а якщо вам від 16 до 18, то оплата буде £4.55 за годину. Ці ставки є мінімальною зарплатою у Британії від шостого квітня цього року.

Оплата праці здійснюється щотижнево на ваш банківський рахунок. Якщо ви його ще не маєте, то можете скористатись рахунками ваших близьких або додатково консультуватись про це з адміністрацією Про-Форс.

Про-Форс допомагає у відкритті банківських рахунків, отриманні податкового коду (National Insurance), та реєстрації у вашій місцевій загальній практиці (GP).

Спонсорами в отриманні візи виступатиме сама Про-Форс без посередників і також надаватиме допомогу упродовж всього процесу отримання візи.

Ця схема наразі працюватиме упродовж двох років.

У Про-Форс кажуть, що вони мають річну квоту (кількість) 1250 працівників. Це число, як усе інше у Британії, є приблизним і може бути набагато більшим.

Візи видаватимуться на шість місяців. Якщо ви захочете працювати й надалі, то вам буде потрібно виробляти нову візу, але вже у наступному році. Тобто, ви можете працювати за цією схемою не довше ніж шість місяців на рік. Але зауважте, що ви маєте справу з Британією і тому це не є критично жорсткою вимогою.

Головними вашими витратами будуть: витрати на візу у розмірі 244 фунтів, витрати на дорогу до СК та витрати на отримання медичної страхівки та страхівки на повернення до дому не пізніше зазначеного часу.Щодо Конкордії ЮК, то адреса сайту аґенції Конкордія: https://www.concordiavolunteers.org.uk/Listing/Category/seasonal-work , але наразі жодних конкретних подробиць щодо працевлаштування від них ще нема.

За чинними вакансіями Конкордії ЮК заходьте на сторінку: https://central.concordia.org.uk/apply/farm-jobs і дивіться чи є вакансії, де і які.

На офіційній сторінці Конкордії зазначається, що вони співпрацюють з Міжнародним Інформаційним Центром у місті Київі. Інтернет адреса центру: http://www.infoworld.com.ua/cont.htm.

У місті Миколаїв є руский центр, з яким співпрацює Конкордія, але через те, що він руский, його дані тут не подаються.

Ця схема працюватиме у пробному режимі і вище згадані аґенції є наразі тільки двома аґенціями з працевлаштування, котрим було надано ліцензію(право) британським урядом для набору сезонних працівників.

Зауважте, що на даний час жодна інша аґенція з працевлаштування не має ліцензії від британського уряду на працевлаштування сезонних працівників з неєвропейських країн.

А якщо ви хочете покращити свою анґлійську, то ви це можете зробити на english.lysaks.com
Інше за нині:

Дописи:

У четвер, 05 серпня 2021, Новини Британії написали:
УВАГА! З'явився новий, тобто третій, оператор для влаштування сезонних працівників, який також працює в Україні. Всі адреси, телефони та інші деталі подані у статті: Додано ще одну аґенцію для працевлаштування на британських фермах.
В понеділок, 20 квітня 2020, Минулорічний працівник від Профорс юкрейн написали:
Я так і не зрозумів, який копірайтер рерайтив цю статтю. Дати перемішали. Пілотна схема почала працювати минулого року, але зарплата була не 8.76, а 8.21£per hour. І не треба величати профорс, тому що concordia uk в Україні має багато агенств, які давно існували без пілотної схеми Британії, а профорс юа - це колишня ейч ар сервіс (ці дані є в відкритих державних реєстрах). І ця компанія, думаю, що закриється після закінчення пілотної схеми, а робітники так нічого й не дізнаються про це, бо там всі дані чомусь приховуються і навіть на роботі нікого добре не інформували ні про що. Люди повезли купу непотрібних речей на роботу , профорс же рекомендував. А виявилося, що на фермах є і постіль і посуд і т.д.і т.п. З цього можна зробити висновок, що профорс зацікавлений тільки в якомога більшій кількості робочої сили за яку вони отримали винагороду і тим хто відмучився півроку, повернули кешбек у розмірі 125£. Моя порада - заходьте на офіційну сторінку concordia uk, там знайдете вкладку про представників в Україні, переходьте туди і зв'язуйтесь безпосередньо з агентством яке є офіційним представником в Україні, не хочу рекламувати тут ніяке агентство, кому буде цікаво - читайте
В понеділок, 20 квітня 2020, Новини Британії написали:
Цю статтю було оновлено 11 квітня 2020, де було змінено зарплату через те, що від 6 квітня мінімальна зарплата у Сполученому Королівстві підросла до £8.72 на годину для тих, кому за 25. Дякуємо за Ваш допис. Ми зробили помилку і замість 8.72 були написали 8.76, але вже виправили. Ось посилання на офіційну сторінку уряду СК, де йдеться про чинну мінімальну зарплату у Британії: https://www.gov.uk/national-minimum-wage-rates
В понеділок, 20 квітня 2020, Новини Британії написали:
Щодо Конкордії, то їх конкретних даних по Україні ми не подавали, бо не змогли знайти на їх офіційному сайті жодної згадки про їх роботу в Україні. Сьогодні також пробували шукати і не знайшли. Будь ласка, якщо Ви маєте інформацію про сторінку Конкордії, яка стосується наших людей, то подайте тут посилання. Просто скопіюйте і ми будемо Вам за це дуже вдячні. Наразі на сайті Конкордії: https://www.concordia.org.uk/ згадки про Україну знайти неможливо.
В середу, 06 травня 2020, Юрій написали:
В Україні від Конкордія три представництва
У четвер, 07 травня 2020, Новини Британії написали:
Будь ласка, подайте реальні дані, якщо такі представництва насправді є і якщо ці "представництва" не є якимись шахрайськими фірмами чи закладами. Варто звернути Вашу увагу на те, що жодна стаття на цьому сайті не написана з метою реклами, чи іншої фінансової вигоди, а є просто подачею інформації з джерелами, котрі вказано у кожній статті. Цей сайт не є прибутковим і не заробляє ніяких грошей. Статті тут пишуться, коли є вільний час і з метою інформування своїх людей, котрі недосконало розуміють анґлійську мову, про те, що відбувається у СК. Ця стаття зокрема була з'явилася тут тоді, коли про цю тему розповідали у проґрамі Farming Today, яка виходить у ефір щодня на BBC Radio 4, о 5:45 та у шостій годині в суботу.
В суботу, 02 січня 2021, Галина предик запитали:
Куди звертатись якщо на фермі не платять тих грошей,які зазначені в контракті?
В неділю, 03 січня 2021, Новини Британії написали:
Якщо Ви працюєте і з'являються проблеми з зарплатою, то, залежно від компанії, Ви звертаєтесь або до Ваших безпосередніх керівників, або у бухгалтерію (payrol або accounts). Якщо Ви звернулись до безпосередніх керівників і воно не допомогло, тоді також звертайтесь прямо в бухгалтерію. Найкраще візьміть їх електронну адресу і відправте їм імейл з поясненням проблеми і обов'язково прикріпіть копію вашої платіжки (pay slip). Якщо вони вважають, що там все гаразд, то мають відповісти Вам поясненням. Якщо вони зробили помилку, то вони Вам дадуть відповідь про те, як і коли вони Вам доплатять. Якщо Ви не впевнені, чи Вам правильно нараховують, то подайте тут цифри і ми зможемо розібратися і пояснити. Оплати та стягування у Британії вельми прості і їх дуже легко вирахувати. Головне, що потрібно мати з платіжки, це відпрацьовані години, валову (до відрахувань) зарплату і податковий код, який вказує на кількість відрахувань та розмір національної страхівки (NI). Якщо Ви впевнені, що Ви все правильно порахували і не згідні з працедавцями, тоді існує наступна послідовність: 1. Намагання побалакати з працедавцями і вирішити проблему з ними. якщо не помагає, то: 2. Звернутись у профспілки, якщо такі існують, навіть, якщо Ви не є їх членами. якщо не помагає, то: 3. Написати офіційне нарікання (скаргу) до працедавця (нарікання має бути документом, тобто має мати дату та підпис). Ви маєте зберігати його копію, як свідчення про те, що Ви це робили, якщо доведеться вдаватися до наступних кроків. якщо не помагає, то: 4. Подати скаргу у ACAS : https://tell.acas.org.uk. ACAS - це служба, метою якої є вирішування менш серйозних суперечок між працедавцями та працівниками без потреби подавання справи у трибунал. якщо не помагає, то: 5. Подати скаргу у трибунал праці (employment tribunal). Це також робиться через ACAS. Зауважте, що найчастіше суперечки вирішуються за допомогою ACAS, бо вони є вельми впливовими.
В суботу, 09 січня 2021, Хтось запитав:
Чи можна дізнатись який загальний відсоток податку ?
В суботу, 09 січня 2021, Хтось запитав:
І через який термін після повернення в Україну він повертається ?
В суботу, 09 січня 2021, Сергій Гуцул запитали:
І яка сума відрахування в середньому від 8,72?
В неділю, 10 січня 2021, Новини Британії написали:
Нарахування податку залежить від того, скільки Ви заробили за рік. Якщо Ваш валовий заробіток за фінансовий рік, тобто від 6 квітня поточного до 5 квітня наступного року, є меншим ніж 12 500 фунтів, то податок буде нуль. Якщо Ваш валовий заробіток за фінансовий рік є більшим ніж 12 500, то на все що вище нараховується 20% податку. Приклад: якщо Вам платять зарплату щомісячно і, для прикладу, Вам за грудень нарахували £1 500 зарплати, то: Спочатку ми 1 500 множимо на 12 і отримуємо £18 000 (річна зарплата); далі ми від 18 000 забираємо неоподатковуваний стандартний мінімум, тобто 12 500 і маємо £5 500; далі ми вираховуємо 20% від 5 500, тобто 5 500 x 20 / 100, і маємо £1 100 (річний податок на дохід - income tax); далі ми ділимо 1 100 на 12 (місяців) і маємо £91.66 (податок на дохід за чинний місяць); далі ми від нашої валової місячної зарплати 1 500 забираємо податок на дохід 91.66 і маємо £1 408.34; далі ми від валової зарплати 1 500 ще забираємо національну страхівку (NI), яка нараховується за таблицею відповідно до Вашого стану, але Вам найкраще приймати це число, як 12%, бо воно стосується працівників катеґорії А, що за місяць заробляють валом від £792.01 до £4 167 (ось посилання на сайт уряду, де є ця таблиця Employee National Insurance rates); тобто ми від 1 500 забираємо ще 12% NI, тобто 1 500 х 12 / 100 і маємо 180 фунтів національної страхівки. далі ми від 1 408.34 забираємо 180 і маємо 1 228.34 фунтів зарплати, але ми ще маємо від цього відрахувати пенсію NEST, що для Вас буде не більше 4%, або й нічого (якщо надто мала зарплата); тобто ми від 1 500 вираховуємо 4% (1 500 х 4 / 100) і дістаємо 60.00 далі від 1 228.34 забираємо 60.00 = 1 168.34 тобто наша чиста зарплата за поточний місяць вийшла: 1 168.34 фунтів. Аби переконатись, що вище подані нарахування правильні, візьмемо реальний приклад додаткової або другої праці людини, чию місячну платіжку Ви бачите нижче (це реальна платіжка за чинний фінансовий рік). Тут платіжка показує податковий код не 1250, а BR (basic rate), який дорівнює 20% на будь-яку суму. Це радше за все тому, що ця людина має цю працю, як додаткову. Тобто на основній праці її податковий код буде 1250L (тобто 12 500 - не оподатковується) (наприклад), а на додатковій вже буде базова ставка (BR), тобто 20% від будь-якої суми. У рядку This Period (цей період) означає за той місяць, за який нараховано цю зарплату, а Year To Date означає загальна сума від початку даного фінансового року, тобто від 6 квітня 2020. Нам потрібний перший рядок, який показує, що валова зарплати людини за той місяць склала 697.60 тепер 697.60 x 12 = 8 371.2 далі від 8 371.2 забираємо 20% = 1 674.24 і ділимо це на 12 аби отримати за місяць (бо це місячна зарплата) і з заокругленням до більшого маємо 139.60 (тобто, як бачите у колонці податок (Tax) у нас все сходиться) далі Національної Страхівки (NI) ми тут маємо нуль, бо валовий заробіток даної людини за рік виходить менше ніж 9 516.00, і тому NI виходить нуль. Вгорі пише Class A, тобто клас нарахування національної страхівки А (12%, якщо валова зарплата більша ніж 9 516.00 за рік) Пенсію тут відраховано меншу ніж 4%, бо дана місячна зарплата нижча ніж потрібний поріг. EE Pension - це пенсійні, які сплачує даний працівник чи працівниця (EmployeE) ER Pension - це пенсійні, які сплачує його чи її роботодавець чи роботодавиця. Тобто, коли з Вас стягують пенсійні, то стягують ще й заодно з Ваших роботодавців (EmployeR), бо такс мен (tax man) - податкова дуже любить гроші :) . платіжка Як бачите, якщо розуміти британські платіжки, то вони виходять дуже простими :) .
В неділю, 10 січня 2021, Новини Британії написали:
Повернення: Повернення податку можна вимагати після закінчення фінансового року, тобто після 5 квітня.
В неділю, 10 січня 2021, Новини Британії написали:
На цьому сайті ще також є стаття про податки у СК. Все, що там написано, є дійсним але ставки податків там інші, бо стаття старша, а ці ставки змінюються майже кожного фінансового року.
У четвер, 21 січня 2021, галина гриценко запитали:
добрий день!! Pro-Force не відповідає ні на дзвінки ні на повідомлення!! як дізнатися, чи розраховувати на те що поїдеш до Великої Британії чи ні??
У четвер, 21 січня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Галина Гриценко. Намагайтесь зв'язуватись з ними через інші ресурси. Цей сайт жодним чином не співпрацює ні з Про-Форс, ні з Конкордією, ні з будь-якими іншими орґанізаціями і відтак не має з ними жодних особливих контактів чи зв'язків. Пробуйте писати їм на їх сторінці у мережі Фейсбук, за адресою: https://www.facebook.com/proforceukraine/ Номер телефону в Україні, який вони подають на сторінці у Фейсбуці: +380506331426 Номер телефону їх головного бюро у СК (біля міста Chartham), якщо телефонувати з Британії: 03333356262, а якщо телефонувати з поза меж СК, то треба дзвонити на: +441227733880 , а сторінка з телефонами на їх реґіональні бюро розташована за адресою: https://pro-force.co.uk/contact/ Якщо Вас цікавить, чи набиратимуть цього року на сезонну працю у Британію взагалі, то існує дуже велика ймовірність того, що так. Про це йдеться у наступній статті: Уряд потроїв квоту сезонних працівників на 2021 рік
В понеділок, 25 січня 2021, Іван Торчинський написали:
Доброго часу суток! Скажіть будьласка чи є в мене шанс влаштуватися на роботу у віці 56 років. Добрий фізичний розвиток. Дякую.
У п'ятницю, 29 січня 2021, Новини Британії написали:
Вітання Іван Торчинський. Про це цілковито невідомо, але відомо, що вони за звичай беруть людей у віці до 50 років. На даний час, через епідемію, ці аґенції не знають про подальші найближчі плани і тому дуже важко з ними зв'язатися. Коли зв'язок відновиться, тоді Вам потрібно дзвонити і запитувати у них самих. Тільки після цього Ви будете знати напевно.
В понеділок, 01 березня 2021, Галина Кавич написали:
Цікавить вакансія на теплиці травень-жовтень. Прошу підписати. Дякую за труботу
У вівторок, 02 березня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Галина Кавич. На порталі працівників (Workers' Portal) ПроФорс є пояснення для нових працівників. Адреса порталу: https://pro-force.co.uk/workers/new-starters/ Ось переклад кількох пунктів тієї сторінки (спочатку нашою, а в дужках анґлійською): Реєстрація та Введення (Registration & Induction) Перед тим, як Вам нададуть якусь посаду, Вам буде потрібно зареєструватись для роботи у одному з бюро Про-Форс, та закінчити вказівки з техніки безпеки i огляд роботи. Після того, як Ви обрали місце роботи, яке Вам пасує, Ви можете закінчити всі необхідні документи у нашому бюро, серед яких також і Ваш Контракт. Вам також нададуть інформацію про працю у Про-Форс. Така інформація буде доступною на тій мові, яку Вам легко зрозуміти. (Before you can be placed on Assignment, you will need to register for work with us in a Pro-Force office, and complete any applicable induction. Once you’ve chosen an assignment that suits you, you can complete your paperwork with us, including your Contract for Services. You will also be given information about working with Pro-Force. Such information will be available in a language you can easily understand.) Перед тим, як Ви почнете з нами працювати, Вам буде потрібно принести з собою свідчення про право на працю (паспорт або ідентифікаційну картку). You will need to bring proof of your right to work (such as your passport or Identity Card) before you can start work with us. Типи Праці(Job Roles) Ми надаємо працю у наступних секторах: Сільське Господарство, Садівництво, Промисловість. Будь-ласка, дивіться наші вакансії на сторінці пошуку робіт (не працює) (We provide work in the following sectors: Agricultural, Horticultural, Industrial Please see our Jobs page for the latest opportunities with Pro-Force.) Вимоги (Requirements) Окремі види робіт вимагають особливих навичок. Вам дуже радиться розповісти нам про Ваші досвід та навички під час інтерв'ю з нами. Окремі типи робіт, через техніку безпеки, вимагають інших стандартів. Серед цих вимог є, для прикладу, розуміння мови. (Some roles require specialist skills, or experience. Be sure to tell us about the experience and skills you have in your interview with us. Some roles require other standards on health & safety grounds, such as language skills.)
У вівторок, 02 березня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Галина Кавич. Розташування бюро (офісу) Про-Форс для праці у теплицях на Thanet Earth: https://goo.gl/maps/JJm9bnaN1rBG8prp8 Якщо маєте анґлійську, то можете зателефонувати на прямо до бюро: 07921 979857 Їх сторінка у Фейсбук (анґл.) https://www.facebook.com/thanetearthjobs/ Зауважте, що це сторінка Про-Форс, яка є присвяченою забезпеченням працівників саме для теплиць Thanet Earth
У п'ятницю, 02 квітня 2021, Вікторія запитали:
Доброго дня , скажіть будь-ласка скільки становить оплата за годину с квітня 2021 року у Великобританії ?
В суботу, 03 квітня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Вікторія. Для більшості людей (кому 23 та більше) мінімальна зарплата буде £8.91 за годину. Якщо Вам менше ніж 23, то ось стаття, де йдеться про мінімальну зарплату у СК у 2021-22 фінансовому році: Бюджет 21 : Мінімальна зарплата зростає на 19 пенсів
В неділю, 25 квітня 2021, елла написали:
як подати заявку для участі в програмі
В неділю, 25 квітня 2021, Людмила написали:
Минулого року я зі своєю сімєю працювали від Профорса в Великій Британії і побачивши всю роботу в середині цієї системи можу точно сказати що Профорс більш відповідальніша і впливовіша агенція для фермерів ніж Конкордія , люди які працювали від Конкордії не мали змоги відпрацювати весь термін візи (6місяців),по закінченню врожаю на фермі якої ми з ними працювали 2 місяці,Конкордія не надала своїм працівникам далі ніякої роботи і відправила всіх до Батьківщини .Кожному з них на пошту прийшов лист з текстом що вони не взмозі надати їм далі роботу і в наголошеній формі попросили покинути Британію за шість днів ,в доказ того потребували від них скріни посадочних місць на літак ,i загрожували депортацією якщо вони залишать Британію в цей термін ….Дуже шкода що так з нашими людьми обійшлися ,які заплатили не маленькі кошти на цю поїздку ((( Всетаки з моєї практики я зробила для себе висновок , що з Профорсом в Великій Британії фермери більше співпрацюють ніж з Конкордією …
В понеділок, 26 квітня 2021, Tarantul запитали:
Добрий день.Чи є ще якась фірма,яка має ліцензію на працевлаштування крім Про форс і конкордія?
В понеділок, 26 квітня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Людмила. Радше за все інших аґенцій немає з тієї причини, що квоти (обмежені кількості працівників) на це видає центральний уряд СК, який повідомляв, що працює тільки з Про-Форс та Конкордія.
В понеділок, 26 квітня 2021, Ігор запитали:
Доброго вечора! Чи є у вас ще робота на цей сезон?
У п'ятницю, 30 квітня 2021, Юрий запитали:
Добрий день вам Чи можливо ще оформитись на працю в Англії в цьому році?Якщо так ,то мене цікавить робота будь-яка в сільському господарстві.Маю диплом агронома і навики праці в с/господарстві.Дякую,чекаю на відповідь.Якщо можливо на тел.Вайбер 0960095527
У п'ятницю, 14 травня 2021, Володимир написали:
Як з вами зв'язатись на щот роботи
У п'ятницю, 14 травня 2021, Володимир написали:
0967469023 мій вайбер
В понеділок, 17 травня 2021, Таня запитали:
В який час правильно подавати заявку в профорс щоб потрапити на роботу у наступному році? Дякую
В понеділок, 24 травня 2021, Олег написали:
Добрий день скажіть будь-ласка чи можна уформитись на роботу у Англії якщо можна мій номер телефону +380985212717 +420774159704
В середу, 26 травня 2021, Альона запитали:
Добрий день.Чи набираєте в цьому році на працю в Великобританію і чи то є тільки збір врожаю чи може бути скажімо трикотажне підприємство ?Заздалегідь дякую за відповідь . 0631044139 Альона
У четвер, 27 травня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Альона. Даний набір працівників стосується виключно сільського господарства. Такі аґенції, як Профорс, чи Конкордія, працюють тільки з фермерами і мають квоти на працівників виключно для сільського господарства. Зауважте, що на даний час у Британії все більше зростає нестача працівників у госитнному секторі, тобто це ресторани, готелі, паби чи бари. Проте, нарізі ще невідомо, чи є подібні аґенції, котрі працюють з підприємствами в цьому секторі. Премії за вербування працівників
У п'ятницю, 28 травня 2021, Віталій запитали:
Скажіть, будь ласка, коли почала працювати програма Seasonal Workers Pilot? Якщо я, коли був студентом, працював на фермі в Англії в 2001 році по програмі НОРS, це може рахуватися, що я працював по програмі Seasonal Workers Pilot уряду Великої Британії?
У четвер, 17 червня 2021, Хтось запитав:
Добрий день. В яких мiстах Вашi офiси?
В понеділок, 05 липня 2021, Ірина запитали:
Доброго дня! Чи є відкриті вакансії до Великобританії ?
В понеділок, 05 липня 2021, Наталія Савчук запитали:
Доброго дня , коли можна почати подавати заявку на працю у Велику Британію?
В понеділок, 26 липня 2021, Марія Ковальчин запитали:
Доброго дня. Чи обов'язкове знання англійської мови для подання заявки на працю?
В понеділок, 26 липня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Марія Ковальчин. Ні, знання анґлійської мови не є обов'язковим.
В понеділок, 26 липня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Наталія Савчук. Щодо початку подачі заяви, Вам варто звертатись до аґенцій. Вони самі визначають терміни подання заяв, залежно від того, коли до них надходять змовлення.
В четвер, 30 липня 2021, Хтось написали:
Доброго дня. Недавно шукала працю і вийшла на аґенцію в Сумах, яка набирає людей для сезонних робіт в Анґлії за 600 євро з передоплатою і 850 без перед оплати.
У п'ятницю, 30 липня 2021, Новини Британії написали:
Вітання. Урядом СК визначено тільки дві орґанізації, які мають квоти на працівників на сезонні роботи у Сполучене Королівство і ними є Pro-Force та Concordia. Жодні інші орґанізації чи підприємства не мають квот, тобто не мають жодного права на законне та леґальне працевлаштування сезонних працівників у Британії. Якщо якась фірма це Вам ґарантує, то Вам треба дуже добре поміркувати над тим, чи це не фальшива фірма, яка може просто надувати, але й також може бути цілковито законною і "співпрацювати" з Про-Форс або з Конкордією, тобто бути посиредницею між Вами та ними і брати собі за це з Вас гроші і також давати хабарі представникам або представницям Про-Форс або Конкордії в Україні, що не дозволяється британським урядом і відтак є незаконним. Наразі ходять чутки про те, що навіть в різних бюро Про-Форс в Україні беруть від людей хабарі за надання їм сезонної праці у Британії. Але це тільки чутки. Будь ласка, якщо з Вас або вимагали, аби якщо Ви давали будь-кому будь-які гроші за працевлаштування Вас на сезонних роботах у Британії, то напишіть тут. Якщо таких буде багато, тоді можна буде запустити відповідну петицію на сайті британського парламенту з проханням провести розслідування та вивчити чи це справді має місце і тоді уряд буде змушений забрати у Про-Форс ліцензію на квоти і дати її іншій орґанізації або кільком аґенціям.
У вівторок, 03 серпня 2021, Анжела запитали:
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, чи можливо оплатити консульський збір 244 фунтів у самому візовому центрі в м. Києв, замість того щоб оплачувати онлайн?
В середу, 04 серпня 2021, Роман запитали:
Мені 46 , фізично і морально здоровий.Маю прививку від правця і від ковіду файзером. Я можу брати участь у програмі?
У четвер, 05 серпня 2021, Новини Британії написали:
УВАГА! З'явився новий, тобто третій, оператор для влаштування сезонних працівників, який також працює в Україні. Всі адреси, телефони та інші деталі подані у статті: Додано ще одну аґенцію для працевлаштування на британських фермах.
В понеділок, 01 листопада 2021, Олексій запитали:
Чи буде можливість для сімейної пари на роботу на 3 місяці на 2022?
У вівторок, 02 листопада 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Олексій. Вам тут цього не скажуть. Якщо проблеми з Про-Форс, то спробуйте також завітати на наступну сторінку, де є всі контактні дані ще однієї аґенції, AG Recruitment. Зателефонуйте їм та запитуйте. Тільки вони годні Вам це сказати.
В середу, 24 листопада 2021, Марія написали:
Не вдається зареєструватися на сайті pro-force. Підкажіть, будь ласка, як це зробити!
У четвер, 27 січня 2022, Інна 45 років запитали:
Яка є робота на літо 2022,можливо на 3місяці , ціна документів і витрат?
У четвер, 17 березня 2022, Людмила написали:
Я працюю на грибній фермі в північній Ірландії 2.5 місяців і роботодавець хоче перевести на іншу роботу бо його не влаштовує моя робота норма яку він встановив. Куда можно 3вернутися що б 3найти іншу роботу. Я від фірми Профорс.
У четвер, 17 березня 2022, Людмила написали:
Телефон 07745826760
У четвер, 17 березня 2022, Новини Британії написали:
Вітання, Людмило. Вам найкраще балакати про це з Профорс. Можливо вони мають інші ферми чи місця праці і зможуть Вас туди відіслати. Це аґенція і тому ви ніколи не прив'язані до одного місця праці. Якщо Ви не хочете більше працювати на Профорс, то можете зателефонувати у інші подібні аґенції, що працюють у цій сфері також з нашими людьми. Однією з них є AG Recruitment. Їх головне бюро у Британії: Office 2C, 2 Jubilee Way Faversham Kent ME13 8GD Тел.: +44 1227 806 789 Е-пошта: office@agrecruitment.eu Якщо не добре розумієте анґлійську і хочете з ними балакати, то, зателефонуйте їм і запитайте, чи там хтось мовить українською. Якщо ні, то вони ще мають бюро у Лємберзі (львів) і можливо воно ще працює. Телефон туди: +38 937 806 789 Зверніть увагу, що якщо Ви зараз у СК на сезонній праці, то через чинну ситуацію в Україні уряд оголосив, що Ви маєте право на подовження Вашої візи до принаймні кінця цього року. Можете спробувати цим скористатись і може бути таке, що Ваша подовжена віза вже не буде прив'язана до Профорс, чи іншої аґенції і Ви матимете більше розв'язані руки, тобто зможете шукати собі працю в інших сферах.
В неділю, 08 січня 2023, Олександр запитали:
Про Форс анулювали ліцензію? Хто знає про це?
В понеділок, 09 січня 2023, Новини Британії написали:
Вітання, Олександр. Будь ласка, зауважте, що читати кієво-руску пресу шкідливо для здоров'я, як фізичного, так і морального. Якщо Ваш мозок не належить до рускава міра, представникам якого легше наробити в штани ніж запитати де туалет, то зателефонуйте у фірму і запитайте. Вони Вам скажуть все, що потрібно. Мов вони розуміють багато.

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka
 go home