Всі новини

07.03.2019 - 14:47

Четвер, 07 березня 2019 - 14:47

Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року

Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року

В середу ввечері у східно-лондонському районі, який має назву Лейтон, було до смерті зарізано іспанця, пана David Martinez, якому, як щойно було повідомлено, було 26 років (на фото нижче).


Вбивство трапилось в середу, шостого березня, о 16:26.

Наразі жодних арештів у цій справі не було здійснено.

Це вбивство стало вже двадцять першим вбивством у Лондоні від початку цього року.

Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Останньою на сьогодні жертвою ножової епідемії у Анґлії, став 26-річний пан Дейвид МартинецУ п'ятницю, першого березня, пів десятої вечора, також у східній частині Лондону, від ножового поранення померла 17-річна панночка Jodie Chesney (на фото нижче).

У Метполіції сказали, що панночка Джоді разом зі ще п'ятьма своїми подружками сиділи в парку на лавці і слухали музику, коли до них підійшли двоє молодиків, один з яких запхав ножа у спину Джоді, після чого молодики відразу втекли.

Поліція каже, що їм відомо, що молодиків бачили в тім самім парку десь за пів години до вбивства і що вони не мали жодних попередніх розмов з панночкою Джоді чи з її подружками.

Поліція також каже, що вбивцею Джоді був чорно-шкірий чоловік у віці біля 20 років.

Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Джоді Чесней було тільки 17


Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Джоді сиділа з подружками в парку і слухала музику


Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Панночку Джоді Чесней було вбито біля цього дерева


Того ж самого дня, коли загинула Джоді, у Манчестері від чисельних ножових поранень закинув також 17-річний Yousef Makki (на фото нижче, зліва).

Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Панові Йозеф Макі було тільки 17 років


Практично всі британські журналісти називають всі ці вбивства ножовою епідемією.

Назад у 2010 році, коли до влади прийшов коаліційний уряд на чолі з консерваторами, вони почали просто драконівські бюджетні врізання у всіх без винятку сферах.

Таким чином, від того часу, кількість поліціянтів та поліціянток на території Анґлії та Уельсу зменшилась на цілих двадцять тисяч.

Разом з цим, від того часу через бюджетні скорочення було також зачинено багато центрів молоді (Youth Centers), де молоді люди мали змогу збиратись разом та займатись у різних гуртках чи просто активно проводити свій вільний час.

За останніми даними, загалом по Анґлії та Уельсі було зачинено понад 60% подібних закладів.

Чинний Секретар Внутрішніх Справ (Home Office Secretary), пан Саджид Джавид (консерватор), оголосив, що поліція отримає всі необхідні ресурси для здолання цієї епідемії і також сказав, що там, де необхідно, тепер буде збільшено кількість поліціянтів.

Тим часом епідемія триває і ви ніколи не знаєте, хто, де і коли загине сьогодні чи завтра.


Додано 9 березня 2019:

У п'ятницю, 8 березня, у справі вбивства Джоді Чесней, поліція заарештувала 20-річного чоловіка на ім'я Manuel Petrovic, котрий в суботу 9 березня з'явився в мировому суді Баркинсайд, де йому було офіційно висунуто звинувачення у вбивстві панночки Чесней. Його було заарештовано у місті Leicester.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади31/03/2019
Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб31/03/2019
Ножова Епідемія: у західному Лондоні 17-річний помер від ножових поранень Ножова Епідемія: у західному Лондоні 17-річний помер від ножових поранень23/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka