Всі новини

21.03.2019 - 22:57

Четвер, 21 березня 2019 - 22:57

ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту

ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту

Керівники країн членів Європейської Унії, тобто Рада Європи, домовились надати Британії дозвіл на відтермінування Брекзиту тільки до 22 травня цього року, але також з умовою, що до кінця наступного тижня британський парламент ратифікує брекзитну угоду, про яку пані Мей домовилась з ЄУ в листопаді минулого року і яка вже два рази провалювалась у Палаті Громад.


Якщо цього не трапиться тоді відтермінування буде чинним тільки до 12 квітня і до цієї дати Сполучене Королівство має повідомити ЄУ про свої подальші дії у питанні Брекзиту.

Це означає, що якщо угода пані Мей провалиться знову, тоді або 12 квітня відбудеться безугодний Брекзит, або Сполучене Королівство, ще до 12 квітня, знову звернеться за ще одним відтермінуванням свого виходу зі складу Європейської Унії. Друге відтермінування буде вже на багато триваліший термін і СК доведеться орґанізовувати вибори до Європарламенту.

Звичайно ж, можливо й таке, що СК просто відкличе весь процес Брекзиту, на що йому не потрібна нічия згода, тим більше, що апетит до цього зростає все більше, адже останню петицію про це, на час написання цієї статті, тобто за трохи більше ніж добу, підписали вже аж понад 2 мільйони людей, що є рекордним в історії британських петицій за всі часи.

Рішення про відтермінування було прийняте сьогодні ввечері, о 22:50, після тривалих дискусій.

Журналісти повідомляють з Брюселю, що коли члени Ради Європи запитали пані Мей про те, який у неї план Б тобто запасний план, на той випадок, якщо члени Палати Громад знову проголосують проти її угоди, то вона відповіла, що її цікавить тільки план А, тобто чинна угода, якої у Британії ніхто не хоче.

У Європейській Раді тоді зрозуміли, що ніякого плану Б пані Теріза Мей просто не має і вирішили, що вони мають цей план для неї розробити. Саме тому засідання тривало так довго.

Що далі робитиме пані Мей сказати дуже важко, бо мабуть навіть сам Дідько не знає, шо діється в її голові.

В середу ввечері, 20 березня, журналісти зібралися перед дверима Номер 10 (головний будинок уряду), бо було надійшло повідомлення про те, що пані Теріза Мей мала щось сказати.

Всі очікували, що вона може навіть оголосити про свою відставку.

Чекали понад годину. Пані Мей вийшла і її промова тривала тільки 3 хвилини, під час якої всю провину за цей хаос вона звалила на парламентарів і сказала, що вона з британцями.

Всі розцінили цю промову, як одну з найжахливіших в історії британського політикуму.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Брекзит офіційно відтерміновано Брекзит офіційно відтерміновано27/03/2019
Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль25/03/2019
Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит24/03/2019
Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей23/03/2019
Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту20/03/2019
Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту Брекзит: Берков заперечив третє голосування18/03/2019
Палата Громад проголосувала за відтермінування Брекзиту Палата Громад проголосувала за відтермінування Брекзиту14/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka