Всі новини

23.03.2019 - 18:35

Субота, 23 березня 2019 - 18:35

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей

За даними самих орґанізаторів маршу За Проведення Другого Референдуму за Вихід СК з Європейської Унії, який в суботу проходив в Лондоні, в нім взяли участь більше ніж мільйон людей.
Серед учасників маршу були такі провідні британські політики, як перша міністерка Шотландії, пані Никола Сторджин, заступник лідера британської лейбористської партії, пан Том Уотсон, чинний лідер британських ліберал-демократів, Сер Уинс Кейбл, мер Лондону, пан Садик Хан (лейборист) та ще багато інших парламентарів і також дуже велика кількість провідних громадських активістів.

Лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, не був присутнім на марші.

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей

Марш розпочався на лондонській Park Lane о дванадцятій годині дня, звідки учасники йшли до Парламентського Майдану, що біля Будинків Парламенту (Вестмінстер), де по дорозі до них долучались сотні тисяч людей.

За даними більшості британських видань, приблизна кількість учасників маршу склала мільйон людей.

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей

Цей марш проходив у той час, коли на сайті петицій британського парламенту вже більше ніж чотири мільйони людей підписали петицію за відкликання Статті 50 Лісабонської Угоди, тобто про те, аби Брекзит було відкликано взагалі.

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей

В п'ятницю ввечері чинна британська прем'єрка, пані Теріза Мей, написала листа до всіх членів Палати Громад, у якому вона сказала, що якщо до початку наступного тижня вона не бачитиме впевнених шансів проходження своєї брекзитної угоди третій раз, то вона не викладатиме її на голосування, а замість того, на наступному тижні, приблизно в середу та четвер, у парламенті відбудеться серія так званих індикативних голосувань.

Індикативними є голосування, котрі не мають жодної політичної чи правової сили, а тільки проводяться для того, аби побачити, який варіант парламентарі готові підтримати.

Серед індикативних голосувань, котрі обіцяє уряд, будуть: голосування за проведення повторного референдуму за вихід, голосування за відтермінування Брекзиту на довший термін та голосування за безугодний вихід Британії з Європейської Унії, тобто вихід 12 квітня без будь-якої угоди.

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей


Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей


Разом з цим, у той самий день, один з провідних брекзитерів, колишній лідер партії Юкип, пан Найджел Фараж, також зібрав марш у одному з сіл біля міста Nottingham, але за те, аби Британія вийшла з ЄУ без будь-якої угоди і ще 29 березня цього року о 23 годині, як зазначено у чинному Акті про Відчуження від ЄУ.

Щоправда на цей марш зійшлося тільки 200 людей.

Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей Пан Найджел Фараж, з обіцяних пів мільйону, зміг зібрати тільки десь 200 прихильників на марш за безугодний БрекзитВідео з лондонського маршу за проведення повторного референдуму за вихід СК з ЄУ:Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Читайте у цій темі:

Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020
Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль25/03/2019
Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит24/03/2019
ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту21/03/2019
Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту20/03/2019
Брекзит: Берков заперечив третє голосування Брекзит: Берков заперечив третє голосування18/03/2019
Палата Громад проголосувала за відтермінування Брекзиту Палата Громад проголосувала за відтермінування Брекзиту14/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka