Всі новини

24.03.2019 - 00:15

Неділя, 24 березня 2019 - 00:15

Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит

Телепат Ґелер застеріг, що вплине на мозок Терізи Мей аби вона скасувала Брекзит

Британо-ізраїльський ілюзіоніст, який вважає себе телепатом, пан Урі Ґелер, написав британській прем'єрці публічного листа про те, що він не дозволить їй вивести країну зі складу Європейської Унії.


У своєму листі пан Ґелер каже, що він психічно та дуже сильно відчуває, що більшість британців є анти-брекзитерами і також пообіцяв телепатично зупинити Брекзит.

У його листі зокрема йдеться: "Я психічно та дуже сильно відчуваю, що більшість британських людей не хочуть Брекзиту. Я дуже Вас кохаю, але я не дозволю Вам вести Британію до Брекзиту. Попри те, що я Вами захоплююсь, я телепатично (дистанційно) заперечу Вам це робити і я вірю, що спроможний це зробити. Перед тим, як я вдаватимусь до таких дій, я звертаюсь до Вас з проханням негайно зупинити процес, закім Ви ще маєте шанс зробити це без мене.".

Пан Ґелер, який на даний час перебуває в Ізраїлі, раніше жив у селі Sonning, яке розташоване біля містечка Reading, що 60км на захід від Лондону і яке розташоване в межах виборчого округу самої пані Терізи Мей.

У своєму листі пан Ґелер пише, що знає пані Мей особисто вже понад 21 рік і що вона була у нього вдома.

Він також стверджує, що був передбачив пані Мей її прихід на прем'єрську посаду ще за три роки до того, як це трапилось, коли вона була в його гаражі, де він показував їй лижку Сера Уинстона Чорчиля, яку він зберігав на своїй машині, назва якої Кадилáк (Cadillac) і якої він тоді дав їй торкнутись (дивіться відео нижче).

Він також стверджує, що використовує силу свого розуму, спрямовану на те, аби чинний лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, ніколи не дістав ключі від Номер 10, тобто не став британським прем'єром.

Пан Ґелер найбільше відомий у світі тим, що може згинати лижечки різної пружності.

Відео, у якому пан Ґелер втратив терпіння через те, що чоловік з так званої Лижкової Ради намагався взяти у нього інтерв'ю:Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
На цю тему:

Брекзит : Палата Громад провела індикативні голосування Брекзит : Палата Громад провела індикативні голосування27/03/2019
Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль Плата Громад взяла Брекзит під свій контроль25/03/2019
Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей23/03/2019
ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту ЄУ погодилась на відтермінування Брекзиту21/03/2019
Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту Теріза Мей подала прохання про відтермінування Брекзиту20/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka