Всі новини

31.03.2019 - 10:23

Неділя, 31 березня 2019 - 10:23

Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб

Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб

З метою подолання ножової епідемії, від сьогодні поліціянтам та поліціянткам на території Анґлії та Уельсу не потрібно буде надавати вам причини та пояснення вашого обшуку.


Якщо вас випадково на вулиці зупинить поліція і захоче обшукати, то у вас з цим не має бути жодних проблем при умові, що ви не носите при собі холодної та вогнепальної зброї чи інших речей, котрі можуть завдати шкоди іншим.

Домашній Секретар центрального уряду, пан Саджид Джавид, вирішив застосувати секцію 60 акту про поліцію, тобто значно розслабити правила, згідно з якими поліції, перед тим, як вас обшукати, поліції було потрібно надати вам вагому для цього причину.

Щоправда, самі настанови поліції зазначають, що ці правила варто застосовувати у тих околицях, де найбільша криміногенна ситуація.

З іншого боку, активісти, котрі виступають проти спонтанних зупинок та обшуків громадян кажуть, що ця дія має дуже малий вплив на здолання ножової епідемії і називають дії Домашнього Секретаря реґресивними та такими, що дуже розчаровують.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

У Манор Парк від поранень загинув чоловік У Манор Парк від поранень загинув чоловік9/04/2019
За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади31/03/2019
Ножова Епідемія: у західному Лондоні 17-річний помер від ножових поранень Ножова Епідемія: у західному Лондоні 17-річний помер від ножових поранень23/03/2019
Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року7/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka