Всі новини

31.03.2019 - 14:27

Неділя, 31 березня 2019 - 14:27

За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади

За менше ніж добу в Лондоні чотири ножові напади

Лондонська поліція шукає радше за все одного злочинця після того, як четверо людей було поранено у окремих та випадкових нападах у північній частині Лондону.


Раптові напади, ззаду та навгад було вчинено на жінку та трьох чоловіків у лондонських околицях Edmonton та Walthamstow у окремих інцидентах.

Двоє з чотирьох поранених у критичному стані.

Поліція ще не знає, чи ці напади мали між собою будь-який зв'язок і наразі вони не мають жодних натяків на те, що напади було вчинено на терористичному ґрунті.

Перший напад на 45-річну жінку трапився на вулиці Aberdeen Road о сьомій годині в суботу ввечері. Вона у критичному стані у одній з лікарень східного Лондону.

Через чотири години, десь півтора кілометра від місця попереднього нападу, на вулиці Park Avenue, було вчинено напад на чоловіка. Його поранення не несуть смертельної загрози.

Третій напад стався на вулиці Silver Street, яка також розташована недалеко від місця попереднього злочину, коли напад було вчинено на 23-річного чоловіка, якого було виявлено пораненим біля станції метро Seven Sisters, приблизно о четвертій годині сьогодні зранку. Він у лікарні, також у критичному стані.

Четвертий напад мав місце на вулиці Brettenham Road, що в околиці Walthamstow, приблизно за двадцять десята сьогодні зранку. Напад було вчинено на чоловіка, який зараз у лікарні. Його поранення описують, як такі, що можуть змінити його життя.

Детективи, котрі займаються вивченням нападів, кажуть, що шукають за чорношкірим чоловіком зростом приблизно 1.9 м, який має на собі темний одяг.

Вони також кажуть, що жодні з жертв нападів не мають між собою нічого спільного і виглядає так, що їх було обрано чисто навгад, коли вони були самі та не захищені.


Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

У Манор Парк від поранень загинув чоловік У Манор Парк від поранень загинув чоловік9/04/2019
Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб Поліції Анґлії та Уельсу надано більші права на обшук осіб31/03/2019
Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року Вбивство у Лейтоні вже 21 від початку цього року7/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka