Спочатку члени парламенту голосували за те, чи проводити ці індикативні голосування, чи ні, бо уряд, як завжди, заперечує їх проведення через те, що за словами уряду, подібні рішення є справою не парламенту, а уряду.
Ця пропозиція уряду знову провалилась. За неї голосувало 277 членів Палати, а проти 322.
Загалом на порядку денному сьогодні було оголошено індикативні голосування з чотирьох пропозицій:
С - пропозиція зобов'язати уряд до подальших перемовин та укладання постійної та вичерпної митної угоди з ЄУ, яка має стати частиною чинної брекзитної угоди уряду.
Ця пропозиція не пройшла. За 273, проти 276.
D - цю пропозицію також називають Спільний Ринок 2.0, бо вона передбачає повну участь СК у єдиному європейському ринку, що автоматично означає збереження принципів вільного пересування людей, товарів, капіталу та послуг і також збереження Британією верховенства установ європейських судів та продовження сплати внесків у бюджет ЄУ.
Версія 2.0 означає участь СК у митному просторі ЄУ, Цей варіант ще називають Норвеґія Плюс. Плюс додано через митний простір, бо Норвеґія на даний час не є у митному просторі ЄУ. Ця пропозиція вважалася найпопулярнішою серед членів парламенту.
Ця пропозиція не пройшла. За 261, проти 282.
Е - пропозиція провести другий підтверджувальний референдум, на якому громадяни мають проголосувати за угоду пані Мей, яку попередньо ухвалить парламент. У іншому випадку Британія не виходить.
Ця пропозиція не пройшла. За 280, проти 292. Ця пропозиція набрала найбільше голосів.
G - ця пропозиція запобігає безугодному виходові СК з ЄУ і також передбачає відкликання Статті 50, тобто зупинку Брекзиту у випадку, якщо ЄУ не надасть дозволу на ще одне відтермінування Брекзиту для пошуку найкращого варіанту виходу.
Ця пропозиція не пройшла. За 191, проти 292.
Радше за все, ще на цьому тижні, пані Тереза Мей уже в четверте спробує покласти на голосування свою брекзитну угоду.
Далі можливо й таке що після цього відбудиться знову ще один раунд індикативних голосуваннь.