Всі новини

04.04.2019 - 01:00

Четвер, 04 квітня 2019 - 01:00

Парламент зобов'язує Терізу Мей знову відтермінувати Брекзит

Парламент зобов'язує Терізу Мей знову відтермінувати Брекзит

Члени Палати Громад підтримали законопроект членки Палати, пані Івет Купер (округ Normanton, Pontefract, Castleford, ґраф. Західне Йоркшиа, пн. Анґлія), який кладе цілковиту заборону на безугодний Брекзит.


Цей законопроект ще має пройти дебати та голосування у Палаті Лордів і потім йде на підпис до королеви.

Після того, як його підпише Її Величність, він стане актом парламенту, тобто державним актом або іншими словами законом і буде обов'язковим для виконання урядом СК.

Коли цей законопроект стане Актом, то він тоді вже законодавчо запобігає виходові СК зі складу Європейської Унії без угоди і також зобов'язує уряд звернутись до ЄУ з проханням знову відтермінувати вихід СК зі складу Унії.

Цей законопроект зайшов у палату громад тільки вчора і розглядався, можна сказати, екстерном, тобто по швидкий процедурі.

Упродовж середи цей законопроект було прийнято у першому читанні і потім вже майже у 12 ночі його було прийнято також і в другому та третьому читаннях.

У четвер, 4 квітня цей законопроект переходить на розгляд до Палати Лордів, яка радше за все, як очікують багато журналістів та оглядачів, дасть на нього добро.

Рішення Палати громад мають верховенство над рішеннями Палати Лордів, від'як Палата Громад є виборною палатою британського парламенту, а Палата Лордів ні.

Після того, як буде підписано цей акт, безугодного Брекзиту вже ніяк не буде, бо це вже на законодавчому рівні і пані Теріза Мей буде змушена його виконувати.

Під час голосування в кінцевому третьому читанні за цей законопроект проголосувало 313 членів Палати Громад а проти нього 312 тобто різниця тільки в один голос, але один голос все ж означає що він пройшов.

Парламент зобов'язує Терізу Мей знову відтермінувати Брекзит


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Законопроект про відтермінування Брекзиту отримав королівську згоду Законопроект про відтермінування Брекзиту отримав королівську згоду9/04/2019
Брекзит: Ще на місяць, будь ласка Брекзит: Ще на місяць, будь ласка5/04/2019
Палата Громад знову не дійшла згоди Палата Громад знову не дійшла згоди1/04/2019
Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ??? Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ???29/03/2019
Брекзит офіційно відтерміновано Брекзит офіційно відтерміновано27/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka