Всі новини

05.04.2019 - 17:09

П'ятниця, 05 квітня 2019 - 17:09

Брекзит: Ще на місяць, будь ласка

Брекзит: Ще на місяць, будь ласка

Британська прем'єрка, пані Теріза Мей, написала прохання до Президента Європейської Ради, пана Дональда Туска, аби Європейська Рада дала дозвіл на відтермінування дати виходу СК з Європейської Унії до 30 червня цього року.


Наразі датою виходу СК з ЄУ залишається 12 квітня, тобто наступна п'ятниця.

У своєму листі пані Мей каже, що якщо члени Палати Громад проголосують за її угоду, то СК зможе вийти з Унії ще до виборів до Європейського Парламенту, які відбуватимуться 21-23 травня цього року.

Разом з цим, пані Мей також написала, що СК все одно буде готовим до європейських виборів на той випадок, якщо її угода знову провалиться.

Наразі не відомо, коли саме пані Мей має на меті класти свою угоду на голосування. Голосування по цій угоді буде вже четвертим. Три минулі голосування блискавично провалювались, але пані Мей вперто намагається її пропхати.

Варто також зазначити, що вчора була витекла інформація, що пан Туск радитиме Європейській Раді відтермінувати Брекзит на 12 місяців, але з можливістю для СК вийти раніше, якщо воно так забажає. Сам пан Туск називає це гнучким відтермінуванням (flextension).

Рішення про надання дозволу на відтермінування Брекзиту буде прийматись на засіданні Європейської Ради, яка має відбутись 10 квітня.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ24/05/2019
ЄР знову дала згоду на відтермінування Брекзиту, але з умовою ЄР знову дала згоду на відтермінування Брекзиту, але з умовою11/04/2019
Законопроект про відтермінування Брекзиту отримав королівську згоду Законопроект про відтермінування Брекзиту отримав королівську згоду9/04/2019
Парламент зобов'язує Терізу Мей знову відтермінувати Брекзит Парламент зобов'язує Терізу Мей знову відтермінувати Брекзит4/04/2019
Палата Громад знову не дійшла згоди Палата Громад знову не дійшла згоди1/04/2019
Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ??? Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ???29/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka