Всі новини

15.04.2019 - 11:47

Понеділок, 15 квітня 2019 - 11:47

Стрілянина біля українського посольства у Лондоні

Стрілянина біля українського посольства у Лондоні

Лондонській поліції довелось застосовувати вогнепальну зброю після того, як в суботу вранці, приблизно о сьомій годині, автомобіль Мерседес-Бенц срібного кольору почав навмисне таранити авто посланиці України до СК, пані Наталії Ґалібаренко, яке було припарковане біля посольства України в околиці Holland Park у західній частині Лондону.


У Мет Поліції повідомили, що не розглядають це, як терористичний вчинок і також сказали, що жодна особа не зазнала шкоди.

У посольстві України в Лондоні заявили, що машині пані посланиці намагались навмисне завдати максимальної шкоди за допомогою іншої машини.

Поліціянти кажуть, що коли прибули на місце пригоди, авто почало їхати на них, після чого вони взяли його у кільце та відкрили вогонь по шинах і потім розтрощили передні бокові вікна, відчинили авто і заарештували нападника з допомогою використання високовольтного паралізатора.

Про нападника повідомляють, що це був чоловік у віці понад 40 років.

Один зі свідків, що мешкає навпроти посольства зняв відео (дивіться нижче) і розповів, що приблизно о сьомій годині ранку біля посольства прибуло срібне авто з дуже гучною, за його словами українською, музикою, як щось схоже на протест. Свідок каже, що поліцію було викликано біля десятої години ранку, після того, як нападник почав таранити авто.

Водія машини було заарештовано на ґрунті підозри у спробі вбивства поліціянтів, але спочатку його було відвезено до однієї з лікарень Лондону для перевірки, як запобіжний засіб.

У поліції також повідомили, що наразі встановлюють ідентичність та мотиви нападника.

Відео зняте сусідом посольства України у Лондоні:
Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Українська мафія таємно інвестувала у СК мільйони фунтів Українська мафія таємно інвестувала у СК мільйони фунтів
Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka