Всі новини

16.05.2019 - 19:47

Четвер, 16 травня 2019 - 19:47

Британія скасовує заповнення карток в'їзду на свою територію

Британія скасовує заповнення карток в'їзду на свою територію

Від понеділка, 20 травня цього року, картки, які змушені заповнювати пасажири, що прибувають на територію СК з третіх країн під час перетину кордону, буде скасовано.


На даний час так звані посадкові картки (Landing Cards) заповнюються пасажирами, котрі прибувають на територію СК з третіх країн, тобто з тих країн, котрі не є членами Європейського Економічного Простору (ЄЕП).

Ґенеральний Директор Прикордонної Служби (Border Force), пан Пол Линколн, у своєму листі до працівників служби наголосив, що скасування заповнення цих карток значно покращить перетин британського кордону все більшою кількістю людей.

З іншого боку, британські профспілки наголошують на тім, що скасування карток послаблює міґраційний контроль.

Щороку у Британії заповнюється приблизно шістнадцять мільйонів подібних карток, на котрих заповнюється інформація про те, як люди описують своє прибуття у Британію та причини їх приїзду, і також головна адреса їх перебування у СК.

Спочатку планувалось скасувати заповнювання карток від червня цього року, але згодом було вирішено ввести в дію цю норму вже від понеділка.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах Головні аґенції з працевлаштування на британських фермах24/02/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka