Всі новини

24.05.2019 - 14:58

П'ятниця, 24 травня 2019 - 14:58

ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ

Чинна прем'єр-мірістерка Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, пані Теріза Мей, сьогодні оголосила, що завершує свою посаду у п'ятницю, 7 червня цього року.


У своїй, вельми емоційній заяві, зі слізьми на очах, пані Мей сказала, що зробила все від неї залежне, аби забезпечити Брекзит і що їй дуже шкода, що вона не змогла цього зробити.

Пані Мей сказала, що продовжуватиме виконуватиме обов'язки закім триватимуть перегони за посаду нового лідера чи лідерки консервативної партії.

Консерватори сподіваються, що їх нового лідера буде обрано до кінця липня цього року.

Це означає, що пані Теріза Мей залишатиметься британською прем'єркою до кінця липня і таким чином саме вона буде тією прем'єркою, яка вітатиме американського президента, пана Дональда Трампа, під час його відвідин СК, запланованих на червень цього року.

Виборча кампанія за посаду лідера консервативної партії і відтак нового британського прем'єра, почнеться вже наступного тижня, тобто від вівторка, через те, що наступний понеділок є банківським вихідним.

Дуже важливо розуміти, що чинне британське законодавство жодним чином не заважає новому прем'єр-міністрові СК вийти з Європейської Унії без будь-якої угоди, якщо він чи вона так забажають.

При можливості розвитку такого сценарію єдиною дією для британського парламенту зупинити безугодний Брекзит є призупинення дії повноважень уряду, тобто ініціювання нових парламентських виборів.

Сьогоднішня, вельми емоційна, заява пані Мей в ориґіналі, від ITV News:Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Подібні статті:

Брекзит: Ще на місяць, будь ласка Брекзит: Ще на місяць, будь ласка5/04/2019
Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ??? Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ???29/03/2019
Теріза Мей наразі залишається на своїй посаді Теріза Мей наразі залишається на своїй посаді17/01/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka