Всі новини

28.05.2019 - 13:47

Вівторок, 28 травня 2019 - 13:47

Обережно! Стероїди роблять Вас безплідними

Обережно! Стероїди роблять Вас безплідними

Далеко не все, що блищить є золотом і так само можна сказати, що чоловіка роблять чоловіком не його м'язи, а його розум.


Науковці з американського Університету Брауна (Brown University) виявили один еволюційний парадокс, коли чоловіки, котрі вживають анаболічні стероїди аби більше напомпувати свої м'язи та виглядати "справжними чоловіками", у той самий час перестають бути справжними чоловіками, тобто втрачають свою здатність запліднювати та мати дітей.

Вченні цього університету стверджують, що вживання стероїдів і також пилюль проти облисіння можуть пошкодити або цілковито знівечити здатність чоловіків мати дітей.

Керівником проекту цього дослідження є Доктор Джеймс Мосман (James Mossman).

Сам пан доктор каже, що чоловіки намагаються виглядати величезними та м'язистими, але вони цим самим насправді роблять себе практично цілковито непридатними для того, для чого їх було створено насамперед. Як показали результати, всі без винятку чоловіки, котрі були учасниками цього дослідження, під час еякуляції не мали жодної сперми.

Анаболічні стероїди в орґанізмі людини намагаються виконувати функцію чоловічого гормону, тестостерону, і вживаються задля більшого та швидшого нарощування м'язів. Останнім часом вони дуже широко споживаються чоловіками, котрі намагаються максимально наростити свої м'язи задля більш успішного приваблення жінок.

Анаболічні стероїди дурять мозокову ґланду аби вона "думала", що сім'яні залози виробляють надто велику кількість гормонів і тоді ця мозкова ґланда зачиняє вироблення орґанізмом двох гормонів, FSH та LH, котрі є ключовими гормонами у процесі вироблення сперми.

Науковці кажуть, що подібні процеси відбуваються також у тих чоловіків, котрі вживають пилюлі від облисіння.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Губкові забавки можуть мати в собі отруйні хімікати Губкові забавки можуть мати в собі отруйні хімікати2/09/2018

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka