Всі новини

30.05.2019 - 09:58

Четвер, 30 травня 2019 - 09:58

У Британії запущено 5G

У Британії запущено 5G

Один з продавців мобільного зв'язку, компанія EE, від сьогодні почала продавати своїм споживачам у окремих містах зв'язок п'ятої ґенерації, який забезпечуватиме швидкості передачі даних приблизно 20 Ґіґабайтів (20К Меґабайтів) на секунду.


Найдешевше ви можете придбати цей інтернет за 54 фунти на місяць з обмеженням на використання передачі даних за цей самий термін не більше 10 Ґіґабайтів, а найдешевший пристрій, який може приймати таку швидкість мобільного зв'язку наразі коштує 180 фунтів.

Від сьогодні зв'язок 5G працює у Лондоні, Кардифі, Единбурзі, Белфасті, Бірмінґемі та Манчестері. До кінця цього року до цього переліку має бути додано принаймні ще десять міст Британії.

У ЕЕ також оголосили, що асортимент їх мобільників, котрі підтримують зв'язок 5Ґ, не включатиме мобільники китайської компанії Гуавеї (Huawei) через те, що ця компанія належить китайському урядові, має з ним дуже тісні зв'язки і відтак існує ризик шпигунства за нашими людьми та компаніями з боку Китаю.

Один з головних конкурентів ЕЕ, компанія Vodafone, обіцяє запустити зв'язок 5Ґ від липня цього року.

Однією з найголовніших переваг зв'язку 5 ґенерації над зв'язком 4Ґ є значно коротша затримка в ініціюванні сиґналу, тобто коли ви клацаєте на посилання на якійсь інтернет сторінці, то відбувається затримка, перед тим, як інформація про те, що ви клацнули і на що ви клацнули починає йти по мережі. У 4Ґ ця затримка складає приблизно від 50 мілісекунд, а у 5Ґ ця затримка вже складатиме не більше однієї мілісекунди. Проте, наразі ЕЕ обіцяє цю затримку у 10 мілісекунд, а у найближчому майбутньому її буде скорочено до однієї мілісекунди.

Ця різниця не є дуже важливою для звичайних користувачів мобільним інтернетом, але є критичною, коли цей зв'язок використовується у безводієвих автомобілях, дистанційному керуванні роботами та подібних технолоґіях.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії
Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone
Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny zja ctorinka