Найдешевше ви можете придбати цей інтернет за 54 фунти на місяць з обмеженням на використання передачі даних за цей самий термін не більше 10 Ґіґабайтів, а найдешевший пристрій, який може приймати таку швидкість мобільного зв'язку наразі коштує 180 фунтів.
Від сьогодні зв'язок 5G працює у Лондоні, Кардифі, Единбурзі, Белфасті, Бірмінґемі та Манчестері. До кінця цього року до цього переліку має бути додано принаймні ще десять міст Британії.
У ЕЕ також оголосили, що асортимент їх мобільників, котрі підтримують зв'язок 5Ґ, не включатиме мобільники китайської компанії Гуавеї (Huawei) через те, що ця компанія належить китайському урядові, має з ним дуже тісні зв'язки і відтак існує ризик шпигунства за нашими людьми та компаніями з боку Китаю.
Один з головних конкурентів ЕЕ, компанія Vodafone, обіцяє запустити зв'язок 5Ґ від липня цього року.
Однією з найголовніших переваг зв'язку 5 ґенерації над зв'язком 4Ґ є значно коротша затримка в ініціюванні сиґналу, тобто коли ви клацаєте на посилання на якійсь інтернет сторінці, то відбувається затримка, перед тим, як інформація про те, що ви клацнули і на що ви клацнули починає йти по мережі. У 4Ґ ця затримка складає приблизно від 50 мілісекунд, а у 5Ґ ця затримка вже складатиме не більше однієї мілісекунди. Проте, наразі ЕЕ обіцяє цю затримку у 10 мілісекунд, а у найближчому майбутньому її буде скорочено до однієї мілісекунди.
Ця різниця не є дуже важливою для звичайних користувачів мобільним інтернетом, але є критичною, коли цей зв'язок використовується у безводієвих автомобілях, дистанційному керуванні роботами та подібних технолоґіях.