Всі новини

01.07.2019 - 14:30

Понеділок, 01 липня 2019 - 14:30

Від 1 червня користувачі мобільними можуть перейти до іншої компанії одним текстом

Від 1 червня користувачі мобільними можуть перейти до іншої компанії одним текстом

Від початку цього місяця власники мобільних телефонів отримують змогу перейти від свого чинного оператора до іншого фактично відіславши тільки одну есемеску (SMS).


На даний час, якщо Ви хочете перейти від, для прикладу Трійки до Водафоун, то вам потрібно телефонувати на Трійку і повідомити про їх про своє бажання, що дуже часто є дуже нудним через те, що працівники чинного оператора починають мити Ваш мозок та намагаються всіляко відбити у Вас бажання переходити до іншої компанії.

Проте, від першого червня цього року будь-які користувачі мобільним зв'язком можуть здійснити перехід від одного оператора до іншого відіславши тільки одне SMS повідомлення.

Якщо Ви хочете це зробити, то Вам потрібно надрукувати анґлійські літери PAC та відіслати їх текстовим повідомленням на номер 65075.

Після цього, упродовж однієї хвилини, Вам має прийти відповідь, де буде Ваш так званий Пак код (PAC code), який буде дійсним упродовж 30 днів.

Але також зауважте, що у тому самому повідомленні може також міститися інформація про те, скільки грошей буде стягнено з Вашого кінцевого рахунку, у випадку, якщо до закінчення Вашого мобільного контракту залишається ще вельми багато часу.

Якщо, у такому випадку, у Вас відпадає бажання переходити, то Ви просто більше нічого не робите.

А якщо Ви все ж таки вирішили змінити оператора, то далі Ви даєте той Пак код своєму новому мобільному операторові, який у свою чергу має орґанізувати Ваш перехід від попереднього оператора упродовж наступного буднього дня.

Отримання Вами цього Пак коду означає, що за Вами зберігатиметься Ваш чинний номер.

Якщо, під час переходу від нового оператора до старого, Ви не хочете зберегти свій чинний номер, то замість PAC, у Вашому тексті мають бути літери STAC і той текст потрібно висилати на 75075.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju