Всі новини

23.07.2019 - 12:19

Вівторок, 23 липня 2019 - 12:19

Бóрис Джонсон Прем'єр-міністр СК

Бóрис Джонсон Прем'єр-міністр СК

Кілька хвилин тому стало відомо, що новим лідером консервативної партії (торі) Сполученого Королівства став пан Бóрис Джонсон - колишній Міністр Закордонних Справ, який також у минулому займав посаду мера Лондону.


Після того, як 24 травня цього року, вже колишня прем'єрка СК та лідерка консервативної партії, пані Теріза Мей, оголосила про свою відставку, у консервативній партії почалися перегони за місце їх нового лідера.

Після майже двох місяців перегонів за посаду лідера Торі наприкінці було залишилось два головних кандидати, пан Джéремі Гант і пан Бóрис Джонсон.

За пана Бориса Джонсона проголосувало понад 90 тисяч членів консервативної партії, а за пана Джеéремі Ганта проголосувало понад 46 тисяч.

Загалом у виборах лідера консерваторів брало учать трохи більше 159 тисяч членів партії.

Пан Бóрис Джонсон є видатним та одним з головних брекзитерів.

Під час своєї кампанії пан Бóрис Джонсон неодноразово обіцяв, що якщо йому не вдасться успішно домовитись про нову, набагато вигіднішу для брекзитерів угоду з Європейською Унією, то СК залишить ЄУ о 23 годині, 31 жовтня цього року.

Тим часом у ЄУ також неодноразово заявляли, що не мають жодного бажання знову переглядати угоду, про яку з ними домовилась пані Теріза Мей.

Бóрис Джонсон Уікіпідія : Бóрис Джонсон


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju