Всі новини

24.10.2019 - 18:59

Четвер, 24 жовтня 2019 - 18:59

39 Загиблих нелеґалів були китайцями

39 Загиблих нелеґалів були китайцями

У Поліції Есексу повідомили, що 39 мертвих нелеґальних міґрантів, котрих було виявлено в середу, 23 жовтня, у одному з трейлерів, що перебував в індустріальному парку Уотерґлейд міста Ґрейс (Grays), ґрафство Есексу, були громадянами Китаю.


На даний час поліція продовжує допити останнього водія, чий трактор (тягач) перевозив трейлера з Ірландії до Британії, пана Моу Робинсона, 25-річного віку. Йому інкримінують вбивство 39 міґрантів, серед яких було вісім жінок та тридцять один чоловік.

Сам трейлер є типом холодильного трейлеру, який герметично зачиняється.

Національна Кримінальна Аґенція СК (NCA) повідомила, що їх працівники здійснили рейди на три помешкання у Північній Ірландії аби встановити, чи у цьому злочині були задіяні орґанізовані кримінальні ґрупи.

39 Загиблих нелеґалів були китайцями Пан Моу Робинсон, якому наразі інкримінують вбивство 39 китайських міґрантів


Стало відомо, що цей трейлер прибув до британського міста Purfleet, що на річці Темзі, з бельґійського порту Zeebrugge, через Дублін (Ірландія) і потім через уельський порт Holyhead.

Поліція Бельґії також почала розслідування у цій справі, звідки надійшло повідомлення про те, що трейлер прибув у порт Зебрюґе у вівторок, 22 жовтня, о 14:29 і потім, через кілька годин, залишив порт у напрямку Дубліна.

Сам трейлер має болґарську реєстрацію. Речник міністерства закордонних справ Болґарії повідомив, що даний трейлер зареєстрований на одну місцеву компанію, власницею якої є громадянка Республіки Ірландії.

Потім, з міста Purfleet трейлера було перевезено за адресою доставки, тобто у вище згаданий індустріальний парк міста Ґрейс, де в середу, 23 жовтня, о пів на другу ранку, команда швидкої допомоги, відчинивши двері трейлеру, виявила 39 трупів.

Дозволений термін допиту водія вантажівки, пана Робинсона, завершувався сьогодні ввечері, але у Поліції Есексу повідомили, що сьогодні суд вирішив дозволити поліції ще 48 годин для продовження опитування підозрілого.

Подальший аналіз та впізнавання трупів продовжиться у лікарні Брумфілд, що у місті Челмсфорд (Broomfield Hospital, Chelmsford), ґрафство Есексу.
Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Біля Довера було затримано ще 12 нелеґальних міґрантів

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju