Всі новини

18.03.2020 - 18:19

Середа, 18 березня 2020 - 18:19

Від п'ятниці, 20 березня, школи СК зачинено

Від п'ятниці, 20 березня, школи СК зачинено

Британський прем'єр, пан Борис Джонсон, оголосив, що школи Анґлії та Уельсу від 20 березня зачиняються з метою затримання розповсюдження Коронавірусу (Ковид-19).


Раніше уряд Шотландії також оголосив, що тамтешні школи будуть залишатися зачиненими і цілком можливо до кінця навчального року.

Щодо Анґлії та Уельсу, то пан Джонсон відмовився вказати дату, до якої школи будуть залишатися зачиненими, а просто сказав, що уряд оголосить, коли школи буде відчинено для подальшого навчання.

Школи Північної Ірландії також зачинені і залишатимуться такими на невизначений термін.

Оголошена зупинка навчання стосується державних (public) шкіл. Щодо приватних шкіл, то прем'єр наголосив, що звертається до них з проханням зачинитись, а втрачені гроші їм буде відшкодовано британським урядом.

Прем'єр також повідомив, що екзаменів цього року не буде і сказав, що: "уряд запевниться, аби діти отримали потрібну їм кваліфікацію". Проте, як завжди, пан Джонсон не сказав, як вони це запевнення виконають.

На даний час у Сполученому Королівстві вже є 104 смерті від цього вірусу.

Загалом офіційно інфікованими від Коронавірусу у СК наразі налічується 2'626 осіб. Проте, багато фахівців кажуть, що реальне число інфікованих може сягати 55 тисяч.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Уряд відкидає ймовірність ізоляції Лондону Уряд відкидає ймовірність ізоляції Лондону19/03/2020
Криза: Відсоткова ставка на найнижчому рівні Криза: Відсоткова ставка на найнижчому рівні19/03/2020
Коронавірус від ранку зачиняє понад 40 станцій лондонського метро Коронавірус від ранку зачиняє понад 40 станцій лондонського метро19/03/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju