Всі новини

21.03.2020 - 07:59

Субота, 21 березня 2020 - 07:59

Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати

Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати

Чинний канцлер Сполученого Королівства, пан Руші Сунак, оприлюднив подальші заходи щодо мінімізації неґативного впливу ситуації, пов'язаної з Коронавірусом.


Аби британські підприємства, котрі через кризу опинилися або опиняться у скрутному фінансовому становищі і постануть перед питанням неспроможності платити зарплату, не звільнювали своїх працівників, то 80% цієї зарплати за них буде платити уряд СК.

Уряд платитиме 80%, але не більше ніж 2'500 фунтів за місяць.

Дане субсидіювання зарплати стосується також і підприємств, де керівники вже позвільнювали працівників через Коронавірус, при умові, що вони візьмуть назад всіх тих працівників, котрих вони були скоротили, а замість звільнення просто дадуть цим працівниками нормальну оплачувану відпустку, 80% якої покриватиметься за рахунок уряду.

Урядове субсидіювання нараховуватиметься за період від першого березня.

Наразі ця схема триватиме упродовж трьох місяців, а далі, пан Руснак сказав, що якщо необхідно, то він цю схему продовжить.

Схему субсидіювання зарплати куруватиме британська податкова (HMRC), у якій обіцяють здійснити перші ґранти "упродовж тижнів".

Важливо розуміти, що ця схема стосується тільки найманих працівників і не стосується само зайнятих (self employed).

Ця схема також не поширюється на державних працівників, бо вони й так отримують всю свою зарплату від уряду.

Щодо само зайнятих, то для них також є добрі новини, проте, не настільки щедрі.

Само зайнятим працівникам, котрі мали подати свою податкову звітність (self-assessment) до липня цього року, цю дату тепер відстрочено на шість місяців.

Також, тепер, якщо само зайняті опиняться без роботи через кризу з Коронавірусом, то вони зможуть отримувати лікарняні (sick pay), так само, як і зайняті працівники, тобто £94.25 на тиждень. До цієї кризи вони на це не мали права.

Щодо тих осіб, котрі отримують універсальну державну допомогу (universal credit), або по простому ті, що сидять на бенефітах, то їм додатково уряд платитиме ще тисячу фунтів на рік, тобто додаткових 20 фунтів на тиждень.

Таку саму надбавку отримають також і ті особи, котрі дістають допомогу для тих, що працюють (working tax credit). Це як правило особи, котрі працюють, але мають надто низькі доходи.

Універсальна державна допомога це всі державні допомоги в одній оплаті, до якої входять допомога на дітей (Child Tax Credit), допомога на квартплату (Housing Benefit), допомога на проживання (Income Support), допомога по безробіттю (Jobseeker’s Allowance (JSA)), допомога по надто низьких доходах (Employment and Support Allowance (ESA)), та допомога тим, що працюють (Working Tax Credit).

Ця універсальна державна допомога поступово змінює всі вище перелічені вигоди вже упродовж кількох років, при якій доросла бездітна пара (більше ніж 25р) отримує десь біля 500 фунтів на місяць. Якщо є діти, то до цього додаються ще допомога на дітей, допомога на догляд за дітьми та додаткова допомога по квартплаті.

Варто зазначити, що британський уряд вдався до схеми сплати 80% зарплати працівників після того, як це вже зробили такі країни, як Данія, де уряд виплачує 75%, та ще низка інших європейських країн.

Тим часом, у СК від Коронавірусу вже померло 177 осіб, а офіційна кількість інфікованих зросла до 3'983.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Ще дивіться:

Бюджет: відпускну схему продовжено далі Бюджет: відпускну схему продовжено далі3.03.2021
Важливо! Канцлер подовжив схему 80% субсидіювання Важливо! Канцлер подовжив схему 80% субсидіювання1/11/2020
Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників9/07/2020
Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну25/03/2020
Уряд відтермінував техогляди (MOT) Уряд відтермінував техогляди (MOT)25/03/2020
У СК повний карантин, або від £30 до £1000 штрафу У СК повний карантин, або від £30 до £1000 штрафу24/03/2020
У СК від Коронавірусу вже померло 303 особи У СК від Коронавірусу вже померло 303 особи23/03/2020
Уряд законодавчо зачинив паби, бари та ресторани Уряд законодавчо зачинив паби, бари та ресторани22/03/2020
Ми мусимо вистояти 12 тижнів Ми мусимо вистояти 12 тижнів20/03/2020
Уряд відкидає ймовірність ізоляції Лондону Уряд відкидає ймовірність ізоляції Лондону19/03/2020
Криза: Відсоткова ставка на найнижчому рівні Криза: Відсоткова ставка на найнижчому рівні19/03/2020
Лондон можуть ізолювати від Анґлії Лондон можуть ізолювати від Анґлії18/03/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju