Перелік всіх новин

На ремонт Уестмінстера викинуть 6 мільярдів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Очікується оприлюднення незалежного звіту про стан будинку парламенту, у якому йдеться про те, що на ремонт Палацу Уестмінстера буде потрібно 6 мілярдів фунтів.

У 2012 році було призначено команду фахівців для оцінки стану будинку британського парламенту та пошуку практичних пропозицій щодо його ремонту.

Команда дійшла висновку, що будинок у таком занедбаному стані, що, якщо не провести суттєвої реставрації будинку, то він незабаром перейде у стан, з якого його не можливо буде повернути у попередній стан.

За даними багатьох ЗМІ на цей ремонт буде викинуто принаймні 6 мілярдів фунтів з кишені платників податків.

Головна частина будівлі була збудована ще у середині 19 сторіччя, після того, як оригінальний будинок парламенту згорів у пожежі у 1834 році.

Будівля залишається одним з головних монументів вікторіанської Британії, але поза своїм обличчям стан будівлі доволі поганий.

Дах будинку збудовано головним чином з чавуну, що на той час було найдорожчим ноухау. Проте, зараз цей дах дуже зіржавів та тиче у багатьох місцях.

Також є доволі серйозне пошкодження кам'яних стін, у якому звинувачують старі тривалі лондонські смоґи.

Підземні проходи, які було збудовано з метою вентиляції, на даний час містять кілометри різних кабелів телефонних ліній та електропередач.

Проте, чи підтримає комісія запропоновану реставрацію будинку, все ще залишається питанням.


Подібні статті: