Всі новини

25.03.2020 - 21:33

Середа, 25 березня 2020 - 21:33

Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну

Гоум Офіс наказав 80-річній українці забратися в Україну

Українка похилого віку, хвора на рак легенів, приїхала до Британії аби відвідати своїх родичів, недавно була отримала листа від Внутрішніх Справ (Home Office) з вимогою покинути Британію і навіть попри значні обмеження пересування через Коронавірус.


Віза жінки закінчилася 19 березня, але через скасування рейсів вона так і не змогла вилетіти з СК.

Нотаріуска, панночка Алекс Пілецька, яка представляє жінку від імені адвокатської фірми Turpin and Miller, зв'язалася з новим відділом внутрішніх справ СК (Home Office), який переймається міґраційними справами, пов'язаними з впливом Коронавірусу.

За словами панночки Пілецької службовець, з яким вона мала мову, спочатку стверджував, що її клієнтка може повертатися назад в Україну навіть легковим автомобілем, а коли панночка Пілецька запитала, як 80-річна та ще й з раком легенів може це зробити, то отримала відповідь, що: "Ми очікуємо, що іноземці мають прикласти всі можливі зусилля аби повернутись назад до дому.".

Коли нотаріуска вказала на офіційну пораду британського уряду про те, що всі, кому за 70 мають перебувати у самоізоляції, то службовець внутрішніх справ, за словами панночки Пілецької, сказав, що дана урядова порада стосується тільки громадян Британії і навіть сказав, що це офіційна точка зору британського уряду.

Похила жінка, яка навідується до Британії щороку вже упродовж майже 20 років, і яка ще жодного разу не прострочувала своєї візи, зараз подала заяву на продовження візи до закінчення карантину, що і без всіх інших проблем влетить їй у додаткові 2 тисячі фунтів.

Своїми расистськими та нацистськими поглядами британські внутрішні справи прославилися вже вельми багато разів (читайте нижче).

На даний час на внутрішні справи (Home Office) продовжує посилюватись тиск, аби вони видали офіційні настанови, аби запевнитись, що іноземні громадяни, котрі не можуть повернутись до дому через епідемію з Коронавірусом, не розглядались британською владою, як порушники міґраційного законодавства.

Ще сімнадцятого лютого цього року, внутрішні справи оголосили, що громадянам Китаю, котрі у даний час перебувають у СК, буде автоматично продовжено їх візи та без необхідності подавати будь-які заяви, з умовами, якщо вони не мають інших порушень.

Низка британських адвокатів закликають внутрішні справи Британії поширити автоматичне продовження візи на громадян всіх держав.

Коли панночка Пілецька описувала чинний стан своєї клієнтки, то сказала: "Вона дуже занепокоєна. Вона і так перелякана від самого Коронавірусу. Уява про те, що вона ще долатиме таку довгу відстань через Європу є абсурдною. Це було б абсурдно навіть і без будь-якої епідемії, і навіть якби країни, через які вона була б змушена мандрувати, не позачиняли свої кордони. Тепер вона занепокоєна тим, що їй можуть відмовити у заяві продовження візи.".

У внутрішніх справах Британії на запит журналістів щодо цієї справи відповіли, що вони "активно розглядають можливість надання підтримки тим особам, чий міґраційний стан потрапив під обмеження у пересуванні, через епідемію від Коронавірусу".

Речники внутрішніх справ також додали, що: "Початкова фаза подовження терміну дії віз для громадян Китаю, котрі не мають змоги повернутись до дому, вже діє і ми незабаром плануємо поширити подібне на громадян інших держав. Разом з тим, що вже було оголошено, ми продовжуватимемо дотримуватись співчутливого та праґматичного підходу.".

Щоправда у внутрішніх справах так і не сказали, коли вони це зроблять.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Коронавірус : за 24 години ще 180 жертв Коронавірус : за 24 години ще 180 жертв30/03/2020
Коронавірус : за останню добу ще 207 померлих Коронавірус : за останню добу ще 207 померлих29/03/2020
Останні дані PHE : кількість померлих зросла на 181 Останні дані PHE : кількість померлих зросла на 18127/03/2020
Прем'єр має Корону, але не ту, яку хотів Прем'єр має Корону, але не ту, яку хотів27/03/2020
Коронавірус : Останні новини та гроші для само зайнятих Коронавірус : Останні новини та гроші для само зайнятих26/03/2020
У Home Office мали визначені цілі на видалення мігрантів У Home Office мали визначені цілі на видалення мігрантів
Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал
Уряд відтермінував техогляди (MOT) Уряд відтермінував техогляди (MOT)25/03/2020
Що я можу під час карантину Що я можу під час карантину25/03/2020
Коронавірус від ранку зачиняє понад 40 станцій лондонського метро Коронавірус від ранку зачиняє понад 40 станцій лондонського метро19/03/2020
Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати 21/03/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju