Всі новини

04.04.2020 - 22:57

Субота, 04 квітня 2020 - 22:57

Сер Кіа Стармер став новим лідером лейбористів

Сер Кіа Стармер став новим лідером лейбористів

Після того, як у грудні минулого року лейбористи отримали приголомшливу поразку на парламентських виборах з найгіршим результатом ще від 1935 року, тодішній лідер Партії Лейбористів, пан Джеремі Корбин, оголосив що йде у відставку і від того часу почались нові перегони за посаду нового лідера партії, які сьогодні завершилися партійним дистанційним голосуванням.
Перемогу на партійних виборах сьогодні отримав член партії, 57-річний Сер Кіа Стармер (Sir Keir Starmer), який переміг інших кандидатів, Lisa Nandy та Rebecca Long-Bailey.

Жодних звичайних церемоній з цього приводу через карантин не було. Результати виборів було розіслано через електронну пошту.

Сер Стармер за фахом адвокат, який почав свою парламентську кар'єру у 2015 році і представляє у парламенті округ Holborn та St Pancras, що у центрі Лондона.

Сер Кіа Родней Стармер (Sir Keir Rodney Starmer) народився у лондонському районі Саузорк (Southwark), 2 вересня 1962 року і був одним з п'яти дітей медсестри Джозефіни Бейкер та виробника інструментів, пана Родней Стармера.

Сер Кіа навчався у школі Райґейт Ґрамар (Reigate Grammar School), після чого він вивчав юриспруденцію в Університеті Лідз (University of Leeds), якого він закінчив у 1985 році з відзнакою Бакалавр Юриспруденції Першого Класу. Після цього він вивчав Цивільне Законодавство в Університеті Оксфорду.

Його кар'єра почалася у 1987 році, коли він почав працювати баристером, тобто адвокатом вищого рівня, у адвокатському товаристві під загальною назвою Мидл Темпл (Middle Temple). Потім він працював членом палати Doughty Street Chambers, де головним його напрямком були права людини.

У липні 2008 року його було призначено Головою Державної Прокурорської Служби (Head of the Crown Prosecution Service).

У чергових новорічних нагородах королеви 2014 року за заслуги перед законодавством та юстицією Кіа Стармер було надано титул Командира Лицарів Ордена Лазні (Knight Commander of the Order of the Bath, скорочено: KCB), після чого перед його іменем стали вживати слово Сер (Sir).

Кіа Старемер вважає себе переконаним соціалістом та є палким прихильником перебування Британії у Європейській Унії і був активним пропаґандистом за проведення другого референдуму про вихід СК з ЄУ.

Після того, як було оголошено про його перемогу, Сер Стармер мав телефонну розмову з чинним британським прем'єром, паном Борисом Джонсоном, який на даний час все ще на карантині. Під час розмови чоловіки домовились зустрітись для розмови про ситуацію з Коронавірусом на наступному тижні.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Бориса Джонсона забрали до лікарні Бориса Джонсона забрали до лікарні6/04/2020
Прем'єр має Корону, але не ту, яку хотів Прем'єр має Корону, але не ту, яку хотів27/03/2020
СК залишить ЄУ 31 січня цього року СК залишить ЄУ 31 січня цього року23/01/2020
Вибори 2019 : Консерватори Йдуть до Перемоги Вибори 2019 : Консерватори Йдуть до Перемоги12/12/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju