Всі новини

08.04.2020 - 19:21

Середа, 08 квітня 2020 - 19:21

Коронавірус : у Британії вже понад 60 тисяч інфікованих

Коронавірус : у Британії вже понад 60 тисяч інфікованих

Станом на дев'яту годину сьогоднішнього ранку загалом по СК було зареєстровано 60'773 інфікованих на Коронавірус з 232'708 перевірених.


Це число складає 26.11% інфікованих від кількості перевірених. Кількість перевірених ще не досягла навіть пів відсотка від усього населення королівства.

На сімнадцяту годину вчорашнього дня кількість померлих від Коронавірусу склала 7'097 людей, тобто це на 938 осіб більше ніж 24 години раніше, що знову є новим рекордом. Кількість померлих на даний час становить 11.67% від кількості інфікованих.Тим часом, чинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон, продовжує залишатися у відділі інтенсивної терапії, у лондонській лікарні Святого Томаса.

В уряді повідомляють, що його стан стабільний, дещо кращий ніж раніше і що його ще наразі не підключили до апарату штучного дихання і також, що він годин сидіти у ліжку.

Чинний Канцлер СК, пан Сунак, сьогодні оголосив про надання фінансової допомоги благодійним орґанізаціям Британії у розмірі сімсот мільйонів фунтів.

П'ятнадцять мешканців будинку пристарілих під назвою Castletroy Residential Home, який розташований у Лютоні (Luton) померли від початку епідемії. Загалом у цьому будинку є 69 ліжок. У п'яти померлих них офіційно зазначається про смерть від Коронавірусної інфекції, а десять решту не перевіряли.

Варто звернути увагу, що ці п'ятеро людей не обов'язково враховані у вище поданій статистиці, бо ті дані є головним чином з лікарень.

Британські ЗМІ також б'ють на сполох про те, що стоматологи не мають куди відсилати пацієнтів, і навіть тих, що мають нестерпні зубні болі. У Британській Стоматологічній Асоціації (British Dental Association, скор.: BDA) повідомляють, що клієнти на території Анґлії просто бомбують їх телефонними дзвінками, часто з жахливими болями, але вони просто не мають куди цих пацієнтів відправити.

Щодо Шотландії, то тамтешні стоматологи продовжують приймати пацієнтів, котрі потребують невідкладної допомоги.

29-Річна медсестра, пані Rebecca Mack, 29 років, померла в неділю від Коронавірусу. Вона працювала у відділі боротьби з раком дітей у лікарні Royal Victoria, що у місті Нью-Каселі, яке розташоване у північно-східній Анґлії.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей11/04/2020
Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч10/04/2020
Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина9/04/2020
Коронавірус : за добу померли ще 551 Коронавірус : за добу померли ще 5517/04/2020
Британського прем'єра переведено у інтенсивну терапію Британського прем'єра переведено у інтенсивну терапію6/04/2020
Коронавірус : інфікованих вже понад 50 тисяч Коронавірус : інфікованих вже понад 50 тисяч6/04/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju