Всі новини

09.04.2020 - 18:07

Четвер, 09 квітня 2020 - 18:07

Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина

Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина

Згідно з останніми даними Публічного Здоров'я Анґлії кількість померлих від Коронавірусу загалом по СК на сімнадцяту годину вчорашнього дня становила 7'978, що є додаткових 881 осіб за добу.
Кількість перевірених на цей вірус у СК на дев'яту годину сьогоднішнього ранку становила 243'421 (тільки десь біля 0.4% від всього населення СК). Кількість інфікованих вже становить 65'077, що є на 4'304 більше ніж 24 години раніше.

Співвідношення кількості тих, що мають вірус до кількості перевірених складає вже майже 27%. Цей відсоток зростає з кожним днем. Якщо взяти 27% до всього населення СК, то це понад 17 з половиною мільйонів.

Кількість смертей від кількості інфікованих становить вже понад 12%, тобто співвідношення померлих від Коронавірусу до інфікованих наразі продовжує зростати.


За даними Бюро Національної Статистики (ONS) від початку цього року до 27 березня, тобто за три місяці, загалом у Анґлії та Уельсі було померло 150'047 людей, 1'639 з яких були померли у хворобах, що мають зв'язок з Коронавірусом, тобто це десь 0.6%.

Проте, за тринадцятий тиждень цього року, тобто до 29 березня, у Анґлії та Уельсі кількість зареєстрованих смертей, пов'язаних з Коронавірусом становила 539, тобто це вже майже 5% від всіх зареєстрованих смертей за той самий тиждень. Майже 93% від тих смертей мали місце у лікарнях. Це означає, що вище подана кількість померлих від Коронавірусу десь приблизно на 7% нижча від реально всіх смертей, які пов'язані з Коронавірусом, відяк дані, що подані на початку цієї статті надає Публічне Здоровя Анґлії, до якого також надходять дані від служб здоров'я Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, але вони подають дані тільки щодо смертей, котрі мали місце у лікарнях та подібних лікувальних закладах і не знають точно про кількість тих смертей, котрі мали місце вдома, чи у будинках пристарілих, чи подібних їм закладах.


Британський прем'єр, пан Бóрис Джонсон, продовжує своє лікування у інтенсивній терапії. В уряді кажуть, що його стан покращується, але він не працює. Його обов'язки головним чином виконує пан Домінік Рааб, який є держсекретарем у іноземних справах.

Саме пан Рааб головує на щоденних дистанційних прес-конференціях, де подаються головні оновлення щодо ситуації з Коронавірусом у СК та дистанційно відповідає на питання журналістів.

Через Коронавірус уряд запропонував кожному членові та членці парламенту по 10 тисяч фунтів на додаткові витрати, пов'язані з епідемією.


Працівникам британського паспортного відділення (Her Majesty's Passport Office) наказали повертатись назад на роботу після пасхальних вихідних, тобто від наступного вівторка. Коли працівники паспортного бюро повідомили про це журналістів БіБіСі, вони також сказали, що один з наукових радників Внутрішніх Справ (Home Office) сказав їм, що 80% людей врешті-решт все одно дістануть Коронавірус, тому їм краще повертатись назад на роботу. Жахи, але у Анґлії можливо й таке.

У Внутрішніх Справах на це відповіли, що вони у своїх бюро зберігають визначену урядом соціальну дистанцію (2м).

Державний паспортний відділ має бюро у Belfast, Durham, Glasgow, Liverpool, London, Newport та Peterborough.


У поліції центрального Манчестера (Greater Manchester Police) повідомили, що за минулі вихідні їм довелось вгамовувати 660 заборонених дефіляд (вечірок), серед яких було 494 домашні дефіляди з піротехнічними салютами та професійними діджеями (диск-жокеями) і надувними атракціонами для дітей, і також ще 166 вуличних дефіляд, які включали в себе великі великі ґрупові гулянки.


У Поліції Ланкашиа повідомили, що заарештували двох чоловіків за те, що вони облизували свої долоні і потім ті долоні витирали у овочі, м'ясо та інші продукти у супермаркеті Sainsbury's міста Morecambe, що у ґрафстві Ланкашиа, яке розташоване на північному заході Анґлії, біля шотландського кордону.


Британська мережа універсальних крамниць Дебенамс (Debenhams) оголосила, що банкрутує. Дебенамс має на території СК сорок дві крамниці.

Завтра у розвинених та проґресивних націй починаються великодні вихідні. З цього приводу пан Рааб ще раз сьогодні закликав всіх британців залишатися у своїх оселях та упродовж усіх вихідних дотримуватись правил карантину та соціальної дистанції і навіть попри те, що синоптики обіцяють увесь час сонячну погоду на більшості території британських островів.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих12/04/2020
Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей11/04/2020
Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч10/04/2020
Коронавірус : у Британії вже понад 60 тисяч інфікованих Коронавірус : у Британії вже понад 60 тисяч інфікованих8/04/2020
Коронавірус : за добу померли ще 551 Коронавірус : за добу померли ще 5517/04/2020
Британського прем'єра переведено у інтенсивну терапію Британського прем'єра переведено у інтенсивну терапію6/04/2020
Коронавірус : інфікованих вже понад 50 тисяч Коронавірус : інфікованих вже понад 50 тисяч6/04/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju