Всі новини

12.04.2020 - 21:38

Неділя, 12 квітня 2020 - 21:38

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих

Кількість померлих від Коронавірусу на сімнадцяту годину вчорашнього дня у СК становила вже 10'621.

Орґанічні Дикі Дріжджі
(закваска)
All Flour Types
Genuine Lake District Certified
Organic Wild Yeast Sourdough Starter Bread Starter

Картка Пам'яті
SanDisk Extreme PRO
128 GB microSDXC
з SD адаптером
всього за £27.99
читання: 170 Mb/s,
запис: 90 Mb/s,
Class 10, UHS-I, U3, V30
також:
64 GB за £17.99
32 GB за £10.99


Загальна кількість перевірених на Коронавірус у Британії на дев'яту годину сьогоднішнього ранку становить 282'374.

Кількість тих, що мають Коронавірус, також на дев'яту годину сьогодні становить вже 84'279, тобто це 29.84% від всіх перевірених і також є на 5'288 інфікованих більше ніж 24 години до того.

Відсоток тих, що померли від Коронавірусу у СК від кількості тих, що мають цей вірус на сімнадцяту годину вчорашнього дня становив 12.5%.

Наразі у СК проводиться приблизно від 15 до 20 тисяч перевірок на Коронавірус щодоби. В уряді оголосили, що до кінця цього місяця хочуть досягти сто тисяч тестів на добу.

Перехід межі у десять тисяч смертей означає, що Британія вже є у четвірці лідерів серед країн з високою смертністю від Коронавірусу і тут "поступається" тільки США, Італії та Іспанії.

Варто також зазначити, що стрімкість зростання смертей, пов'язаних з цим вірусом у Британії є такою ж, як у Італії та Іспанії, як показано на малюнку нижче.

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих Стрімкість зростання смертей пов'язаних з Коронавірусом серед держав "лідерів", де видно, що СК має приблизно таку саму швидкість зростання смертей.У ґрафстві Сасекс (південь Анґлії) сьогодні від Коронавірусу померла 21-річна медсестра, панночка Кейті Горн (Katie Horne), яка мала також важке захворювання на печінку.

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих Панночка Кейті Горн померла після 4 тижнів у лікарні від захворювання печінки, значно підсилене коронавірусною інфекцієюЧинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон, пішов на значну поправку і сьогодні зранку його було вже виписано з лікарні і наразі він перебуває у офіційній заміській резиденції британських прем'єр-міністрів, яка має назву Чекарз (Chequers), яка розташована у ґрафстві Бакинемшиа, приблизно 60 кілометрів на північний захід від центру Лондона. Він там робить легенькі прогулянки та відпочиває.

Коронавірус : Британія у четвірці лідерів за кількістю померлих Заміська резиденція британських прем'єрів - Чекарз, ґрафство БакинемшиаВ уряді оголосили, що разом з провідними компаніями розробили проґраму для АйФонів та Андроїдів, яка зможе допомогти у кращій затримці розповсюдження Коронавірусу.

Ця проґрама за допомогою бездротового зв'язку короткої дистанції, блутуз, може інформувати інших про те, що вони недавно були у контакті з інфікованими на Коронавірус людьми.

Фахівці кажуть, що аби ця проґрама була ефективна, її мають завантажити та встановити на свої пристрої принаймні 60% населення, що виглядає мало реальним, відяк британці не хочуть завантажувати ще одну проґраму, яка може потенційно у майбутньому також і шпигувати за кожним їх кроком. Тому, Вам варто добре поміркувати, перед тим, як завантажувати та встановлювати цю проґраму, так само, як Ви це робите зі всіма іншими додатками для своїх пристроїв.


В уряді сьогодні повідомили, що британські парламентарі повернуться назад на роботу після 21 квітня, де для них буде обладнано кабінети та зали таким чином, аби вони могли зберігати соціальну дистанцію (2 метри).


Нелеґальні міґранти не переймаються проблемами епідемії і продовжують свій наступ на Британію. Відтак, за повідомленням прикордонної служби, сьогодні біля узбережжя ґрафств Кент та Сасекс (південно-східна та південна Анґлія) було затримано 72 нелеґальні міґранти, які пливли до СК на двох човнах. Серед них було 60 чоловіків та 12 жінок. Вони є вихідцями з Ірану, Іраку та Сирії.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Число померлих від Коронавірусу доходить до 14 тисяч Число померлих від Коронавірусу доходить до 14 тисяч16/04/2020
Коронавірус: за добу кількість померлих зросла на 761 Коронавірус: за добу кількість померлих зросла на 76115/04/2020
Коронавірус : майже сто тисяч інфікованих Коронавірус : майже сто тисяч інфікованих14/04/2020
Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей Коронавірус : за добу ще майже тисяча смертей11/04/2020
Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч Коронавірус : у Британії померло вже майже 9 тисяч10/04/2020
Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина Коронавірус : за добу у Британії померла ще 881 людина9/04/2020
Що я можу під час карантину Що я можу під час карантину25/03/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju