Всі новини

05.05.2020 - 20:08

Вівторок, 05 травня 2020 - 20:08

У Британії вже найбільша кількість смертей у Європі

У Британії вже найбільша кількість смертей у Європі

За офіційною статистикою на сімнадцяту годину вчорашнього дня кількість всіх смертей від Коронавірусу у СК вже становить 29 427 померлих, що є 15% від числа інфікованих, на 693 померлих за добу більше і це означає, що по кількості померлих від коронавірусної інфекції Британія вже перейшла всі країни Європи і є на другому місці у світі після США (70 759).

4 Хірургічні антивірусні маски
тип: KN95
за £21.95
захищають від вірусів, бактерій, краплин
відповідають стандартові N95
91-95% захисту
Захисні маски для обличчя
десять за £3.00


Загалом по СК на дев'яту годину сьогоднішнього ранку на Коронавірус вже було перевірено 1 015 138 людей, 194 990 з яких мають Коронавірус, тобто це 20% від числа перевірених.

Варто зазначити, що дві країни-лідерки серед смертей у світі, США та СК, є також найбільш капіталістичними країнами.

Майже чвертка від всіх смертей у Анґлії та Уельсі мали місце у будинках догляду та у будинках для пристарілих.


Оприлюднені Внутрішніми Справами (Home Office) дані показують, що у перші тижні цього року, коли вже було добре відомо, що Коронавірус вже вільно гуляє по світі, приблизно 18 мільйонів людей в'їхали у СК без будь-яких перевірок чи карантинів.


Одна з найбільших британських авіакомпаній, Virgin Atlantic, оголосила про скорочення понад трьох тисяч робочих місць і що радше за все компанія цілковито припинить літати з аеропорту Ґатуик.

У британському уряді заявили, що можливо згодяться на допомогу своїм авіакомпаніям, але впевненої інформації про це ще немає. Уряди багатьох європейських країн виявились набагато щедрішими за уряд СК у питаннях допомоги своїм авіалініям. Так, іспанський уряд повідомив, що виділив одній зі своїх найбільших компаній, Іберії, понад мільярд євро.


Служби безпеки СК та США застерегли свої університети, котрі працюють над пошуком вакцини проти Коронавірусу, про те, що все більше хакерів, котрі працюють на іноземні спецслужби здійснюють електронне шпигунство у мережах університетів та інших науково-дослідних закладів. Служби закликають ці заклади значно покращити безпеку своїх мереж.


Перша прем'єрка Шотландії, пані Сторджин, сьогодні оприлюднила плани щодо заходів з полегшення карантину, котрі вона хоче запровадити у наступні кілька тижнів.

Панночка Сторджин наголосила, що послаблення умов карантину буде надзвичайно повільним, відяк Шотландія все ще перебуває на ранніх стадіях розповсюдження інфекції.

Заходи з послаблення карантину включатимуть дозвіл на контакти з подальшими родичами, поетапний початок роботи шкіл, відновлення повної роботи служби здоров'я, тобто проведення операцій та лікувань, котрі через вірус було відтерміновано, а також відновлення роботи на будовах та інших великих підприємствах.

В уряді оприлюднили інформацію про те, що центри переробки домашнього сміття та відходів повинні під час цього карантину залишатись відчиненими і що для них немає жодних причин утримувати центри (recycling centers), куди люди самі відвозять свої відходи, зачиненими. Коли був почався карантин ці центри відразу позачинялись і зараз люди не мають куди відвозити відходи.


Пасажири північно-ірландської авіакомпанії Air Lingus, яка здійснює рейси між Белфастом та Лондоном, повідомляють, що соціальною дистанцією у літаках навіть і не пахне, і що літаки літають майже повністю заповнені.

Air Lingus жодним чином не ці звинувачення не відреагувала. Представники інших авіакомпаній проте кажуть, що забезпечувати соціальну дистанцію (2 м) у літаках реально неможливо, особливо, якщо взяти також до уваги, що повітря у літаках не запускається з зовні, а просто проходить через фільтри оновлення і знову подається у салон.


У південному Уельсі, у одному з сіл, якась жінка з ножем кидалася на людей, чотирьох з яких було поранено і вони наразі у лікарні. Жінку було заарештовано, а про мотиви нападів наразі нічого не повідомляється.


Церква Анґлії (протестантська) розглядає можливість повільного відкриття церков у найближчі кілька тижнів, та дозвіл на їх відвідування своїми прихильниками.


Французькі вчені зазначають, що Коронавірус прибув у Європу радше за все раніше, ніж думали. Вчені виявили у одного чоловіка Коронавірус. Він ніколи не виїздив з Франції та з Парижу. Вірус у нього було виявлено ще 27 грудня, тобто це на чотири дні раніше, ніж про цей вірус вперше були офіційно заявили у Китаї.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Смертність від Коронавірусу найнижча за всі часи Смертність від Коронавірусу найнижча за всі часи8/06/2020
Всі пасажири мусять носити маски Всі пасажири мусять носити маски5/06/2020
Всі прибульці до СК будуть змушені проходити 14-денний карантин Всі прибульці до СК будуть змушені проходити 14-денний карантин20/05/2020
СК вже вийшло на третє місце у світі за кількістю померлих СК вже вийшло на третє місце у світі за кількістю померлих30/04/2020
У Британії вже понад 160 тисяч мають Коронавірус У Британії вже понад 160 тисяч мають Коронавірус28/04/2020
У Британії вже понад 20 тисяч смертей від Коронавірусу У Британії вже понад 20 тисяч смертей від Коронавірусу25/04/2020
Число інфікованих на Коронавірус у Британії доходить до 140 тисяч Число інфікованих на Коронавірус у Британії доходить до 140 тисяч23/04/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju