Всі новини

09.07.2020 - 02:26

Четвер, 09 липня 2020 - 02:26

До 10 тисяч допомоги на ізоляцію Ваших помешкань

До 10 тисяч допомоги на ізоляцію Ваших помешкань

Чинний Канцлер СК, пан Ріші Сунак, з метою збереження робочих місць та стимулювання економіки, а також з метою досягнення СК кращих результатів у зниженні забруднення довкілля оголосив про надання урядових ґрантів на теплоізоляцію будинків на території Анґлії у розмірі до 10 тисяч фунтів на кожне помешкання.

4 Хірургічні антивірусні маски
тип: KN95
за £21.95
захищають від вірусів, бактерій, краплин
відповідають стандартові N95
91-95% захисту
Захисні маски для обличчя
десять за £3.00


Назва схеми - Ґрант на Зелені Будинки (Green Homes Grant).

Згідно з цією схемою уряд платитиме власникам помешкань дві третини, тобто понад 66%, від всіх витрат на покращення житла з метою кращої теплоізоляції, що включає в себе зміну одинарних вікон на подвійні чи потрійні, покращення теплоізоляції стін, покращення теплоізоляції стель чи дахів, зміну старих бойлерів на більш енерґоефективні, зміну простих дверей на більш теплоізоляційні, зміну лямпочок на менш енерґовитратні та їм подібне.

Ця схема почне діяти від початку вересня цього року з заповненням онлайн заяв про те, на які саме покращення має надаватися ґрант і також пошуку акредитованих виконавців робіт, котрі будуть у переліку під час заповнювання онлайн заяви.

Після того, як один з таких виконавців нараховує повну ціну за дану роботу і ціну остаточно узгоджено, уряд видає ваучер у розмірі 2/3 від загальної суми, але не більше ніж 5 тисяч фунтів, або не більше ніж 10 тисяч, якщо власники помешкання надто бідні. Про критерії бідності наразі нічого не вказано.

Якщо Ви для прикладу хочете змінити у своєму помешканні вікна з простих одинарних на подвійні чи потрійні, тобто з кращою теплоізоляцією, і Вам на це потрібно витратити 4 тисячі фунтів, то уряд надасть Вам ґрант (ґрант - допомога, яку не треба віддавати) у розмірі 2 680 фунтів, а Ви заплатите тільки 1 320 фунтів.

Опозиційні партії дуже гучно критикують уряд за те, що 2 мільярди є надто злиденною схемою і подають приклад того, що німецький уряд на подібну схему виділив 36 мільярдів, а французький 13.5 мільярдів фунтів.


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері

Також дивіться:

Уряд вводить обов'язкове одягання масок у крамницях Анґлії Уряд вводить обов'язкове одягання масок у крамницях Анґлії14/07/2020
Уряд підвищує поріг державного збору до пів мільйона фунтів Уряд підвищує поріг державного збору до пів мільйона фунтів9/07/2020
Уряд погашатиме Вам 50% за харчування у ресторані Уряд погашатиме Вам 50% за харчування у ресторані9/07/2020
Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників9/07/2020
Україна НЕ потрапила у перелік безпечних країн на в'їзд у Британію Україна НЕ потрапила у перелік безпечних країн на в'їзд у Британію3/07/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju