Всі новини

17.07.2020 - 00:43

П'ятниця, 17 липня 2020 - 00:43

Шаміма Беґам виборола право повернутися у СК

Шаміми Беґам виборола право повернутися у СК

Колишня громадянка СК, котрій у березні минулого року тодішній Домашній Секретар (внутрішні справи), пан Саджид Джавид був відкликав британське громадянство та заборонив повертатися назад до Британії, виграла справу у Апеляційному Суді (Court of Appeal) Британії і відтак виборола право повернутися на територію Сполученого Королівства, де вона матиме змогу далі боротися за повернення свого британського громадянства.Історію Шаміми на цьому сайті детально описували у березні минулого року. Читайте статтю за посиланням на дні цієї сторінки.

У Апеляційному Суді, під час оприлюднення рішення, заявили, що пані Шамімі було заперечено право справедливого викладу своїх фактів через те, що вона не мала жодної змоги робити це під час свого перебування у таборі сирійських біженців.

Пані Шаміма на сьогодні все ще перебуває у таборі.

У Домашньому Офісі з приводу цього рішення заявили, що "дуже розчаровані" і що подаватимуть заяву на дозвіл апелювати проти сьогоднішнього рішення.

Дане рішення Апеляційного Суду означає, що тепер центральний британський уряд має винайти спосіб аби 20-річна жінка, яка на даний час перебуває у таборі Camp Roj, що у північній Сирії, могла з'явитися у лондонському суді і навіть попри те, що урядовці все ще продовжують тупо заявляти, що не допомагатимуть пані Шамімі повертатися назад у Британію.

Лорд Правосуддя Флокс (Lord Justice Flaux) під час проголошення вироку зокрема сказав: "Справедливість та правосуддя, по фактах цієї справи, переважують занепокоєння національної безпеки і тому право в'їзду на територію СК має бути задовільнено.".

Колишній Домашній Секретар, пан Джавид, на своїй сторінці у мережі Туитер написав, що "глибоко занепокоєний рішенням суду". Пан Джавид також написав, що якщо пані Шаміма повернеться на територію СК, то тоді вже буде неможливо витворити її з країни.

Чинний адвокат пані Беґам, пан Даніель Фурнер (Daniel Furner), каже, що: "Панночка Беґам ніколи не отримувала належної можливості викласти свою правду та свої факти. Вона не боїться постати перед британським правосуддям, вона це вітає. Але відбирання в неї громадянства без можливості очистити своє ім'я - це не правосуддя, це зовсім протилежне.".

Батько пані Шаміми каже, що дуже тішиться цим рішенням.

Тепер, ще більше право-радикальний ніж тоді, британський уряд, хоче він того, чи не хоче, має докластися всіх зусиль та головне, ресурсів, аби забезпечити повернення пані Шаміми назад до Британії.


Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Син Шаміми Беґам помер у таборі біженців Син Шаміми Беґам помер у таборі біженців9/03/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju