Всі новини

17.08.2020 - 08:41

Понеділок, 17 серпня 2020 - 08:41

Від сьогодні починається виплата другого ґранту самозайнятим

Від сьогодні починається виплата другого ґранту самозайнятим

Мільйони працівників, що працюють на ґрунті самозайнятості і чиє ремесло потрапило у лихо від Коронавірусу від сьогодні можуть подати заяви на отримання другого урядового ґранту.

Найкраща на сьогодні
картка пам'яті
SanDisk Extreme PRO
128 GB microSDXC
з SD адаптером
всього за £27.99
читання: 170 Mb/s (20MB/s),
запис: 90 Mb/s (14MB/s),
Class 10, UHS-I, U3, V30
також:
64 GB за £17.99
32 GB за £10.99
Захисні маски для обличчя
десять за £3.00


Фахівці оцінюють, що у СК налічується понад три мільйони людей, котрим належиться ґрант від уряду у розмірі максимум 6 570 фунтів.

Чинний Канцлер СК, пан Раші Сунак також оголосив, що це буде останній ґрант від уряду.

Варто зазначити, що ґрант - це не кредит, тобто це гроші, які не потрібно повертати назад, ні зараз, ні у майбутньому.

Перший урядовий ґрант для самозайнятих видавався у травні цього року. На нього було зголосилося понад два з половиною мільйони людей, що коштувало британському урядові майже вісім мільярдів фунтів.

Самозайняті люди (яких в Україні ще називають ФОПами), котрим належиться ґрант отримають повідомлення від британської податкової (HMRC) про те, як отримати цей другий ґрант.

Вікно отримування першого ґранту було зачинене 13 липня цього року.

У податковій також сказали, що під час отримання першого ґранту, тисячі людей отримали більше грошей ніж їм належалось, але сказали, що не будуть вимагати повернення цих, зайво отриманих грошей.

Аби отримати цей ґрант Вам потрібно мати річний валовий (до відрахування податків та зборів) дохід за 2018-19 податкові роки (від квітня до квітня) менше ніж 50 тисяч фунтів.

Величина суми першого ґранту становила 80% від валового доходу за минулі податкові роки.

Величина суми другого ґранту, нарахування якого починається від сьогодні, становитиме 70% від того ж доходу, але не більше £6 570.

Виплату другого ґранту буде здійснено через одноразову виплату цілої суми ґранту, яка покриватиме тримісячну виплату у розміні не більше 6 570 фунтів, тобто не більше 2 190 фунтів за кожний місяць.

Людям, котрі хочуть отримати другий урядовий ґрант буде потрібно показати, що їх бізнес, після 14 липня, потрапив у лихо, спричинене Коронавірусом.

Якщо Ви не отримували першого ґранту, то це не означає, що Вам не належиться другий ґрант.

Якщо Ви маєте сумніви щодо того, чи Вам належиться цей ґрант, то Вам все одно варто подавати на нього заяву, а там дасться чути. Це Британія і якщо Ви хочете щось отримати чи дістати, то Вам завжди треба на це зголошуватись. Без самозголошення Вам тут ніхто нічого не дасть.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Від суботи Лондон, Есекс та Йорк на другому рівні обмежень Від суботи Лондон, Есекс та Йорк на другому рівні обмежень16/10/2020
Коронавірус : Останні новини та гроші для само зайнятих Коронавірус : Останні новини та гроші для само зайнятих26/03/2020
Уряд підвищує поріг державного збору до пів мільйона фунтів Уряд підвищує поріг державного збору до пів мільйона фунтів9/07/2020
Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників Зниження ПДВ до 5% та тисячні премії за збереження працівників9/07/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju