Всі новини

21.10.2020 - 22:31

Середа, 21 жовтня 2020 - 22:31

Коронавірус : десятки тисяч смертей неминучі

Коронавірус : десятки тисяч смертей неминучі

Головний науковець центрального уряду Сполученого Королівства, професор-епідеміолоґ університету Лондонська Школа Гіґієни та Тропічної Медицини (London School of Hygiene & Tropical Medicine) Джон Едмундз (John Edmunds) сьогодні застеріг, що друга хвиля епідемії забере десятки тисяч людей і головним чином через нашу неспроможність приборкати Коронавірус.

Найкраща на сьогодні
картка пам'яті
SanDisk Extreme PRO
128 GB microSDXC
з SD адаптером
всього за £27.99
читання: 170 Mb/s (20MB/s),
запис: 90 Mb/s (14MB/s),
Class 10, UHS-I, U3, V30
також:
64 GB за £17.99
32 GB за £10.99
Захисні маски для обличчя
десять за £2.00Пан професор заявив, що без подальших, набагато жорсткіших ніж ми маємо зараз заходів кількість інфікованих у країні зростатиме все більшими темпами кожного дня, покладе нашу службу здоров'я у стан найвищої напруги і призведе до великої кількості смертей.

Пан Едмундз каже, що ми вже підходимо до того пункту, коли у найближчі тижні служба здоров'я опиниться у стані максимальної напруги і навіть, якби ми змогли зараз усе це зупинити, то все одно кількість людей у лікарнях у наступні два тижні продовжуватиме зростати через те, що ці люди вже у такому стані, що мусять йти у лікарню.

Пан професор також застерігає, що якщо не приймати жорсткіших заходів, то кількість інфікованих у північно-західній Анґлії у найближчі чотири - шість тижнів дійде до максимального рівня, а решта країни дійде до найвищого рівня приблизно десь між Різдвом та Василем (Новим Роком).

Варто нагадати, що за час першої хвилі епідемії у СК було біля сорок тисяч смертей.

На даний час кількість людей, котрі перебувають у лікарнях СК з коронавірусною інфекцією становить приблизно таку ж саму кількість людей, яка була у лікарнях у березні цього року, коли у СК починався повний карантин.

Пан професор також сказав, що впевнений, що десь до кінця зими вакцина проти коронавірусу вже буде готова.Дописи:

... жодинх відгуків

   Залишити допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

У Анґлії щодня Корону підхоплюють 100К людей У Анґлії щодня Корону підхоплюють 100К людей29/10/2020
Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємство Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємство22/10/2020
Коронавірус : чинна ситуація у Лондоні Коронавірус : чинна ситуація у Лондоні21/10/2020
Рівень 3 : Манчестер від п'ятниці пд. Йоркшиа від суботи Рівень 3 : Манчестер від п'ятниці пд. Йоркшиа від суботи21/10/2020
Від суботи Лондон, Есекс та Йорк на другому рівні обмежень Від суботи Лондон, Есекс та Йорк на другому рівні обмежень16/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju