Всі новини

22.10.2020 - 13:21

Четвер, 22 жовтня 2020 - 13:21

Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємств

Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємств

Аби допомогти підприємцям уникнути подальших звільнень працівників, чинний Канцлер центрального уряду СК, пан Риші Сунак (консерватор) оголосив про новий пакет Схеми Підтримки Праці (Jobs Support Scheme, скор.: JSS).

Найкраща на сьогодні
картка пам'яті
SanDisk Extreme PRO
128 GB microSDXC
з SD адаптером
всього за £27.99
читання: 170 Mb/s (20MB/s),
запис: 90 Mb/s (14MB/s),
Class 10, UHS-I, U3, V30
також:
64 GB за £17.99
32 GB за £10.99
Захисні маски для обличчя
десять за £2.00У вересні цього року пан Сунак був оголосив про новий пакет підтримки бізнесові, який тоді був потрапив під неабияку критику через те, що був надто жадібним і після цієї тривалої критики врешті-решт пан Сунак сьогодні оголосив про подвоєння допомоги, про яку було оголошено минулого місяця.

Сьогоднішнє оголошення означає, що від початку наступного місяця аби уникнути звільнення працівників, котрих підприємці неспроможні утримувати через обмеження, пов'язані з коронавірусною епідемією, вони будуть змушені платити тільки 20% зарплати тим працівникам, які працюють і 5% тим, які не працюють, а уряд з державної кишені покриватиме решту 60% зарплати, тобто загалом такий працівник буде отримувати приблизно 70% від своєї звичайної зарплати.

З практичного боку середній працівник у гостинному секторі заробляє приблизно 1 100 фунтів на місяць. Сьогоднішнє оголошення означає, що ці самі працівники отримуватимуть у свою кишеню 807 фунтів на місяць після всіх відрахувань, де роботодавець платитиме їм тільки 283 фунти, а решту платитиме держава.

Тут треба також сказати, що ця схема є дещо складнішою, ніж та, що була запроваджена у березні цього року, де працівник, який сидів вдома просто отримував 80% зарплати.

У сьогоднішній схемі працівник має працювати щонайменше 20% від своїх звичайних годин і тоді роботодавець платить 4%, держава дає 49% і загалом працівник буде отримувати 73% від своєї звичайної зарплати.

Ґранти самозайнятим працівникам збільшуються від максимальних £1 875 на місяць, про які було заявлено минулого місяця, до максимальних £3 750 фунтів на місяць.

Варто зазначити, що сьогоднішнє оголошення не мало у собі жодних інших подробиць про те, на кого саме поширюється дана допомога і як довго вона триватиме. Подробиці уряд обіцяє у найближчі дні.

Наразі розуміється так, що допомога насамперед стосуватиметься закладів гостинності, тобто ресторанів, готелів, пабів та подібних і від них залежних, і також підприємців, котрі зможуть довести, що їх бізнес потрапив у скрутне становище через обмеження, пов'язані з коронавірусною епідемією.Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

У Анґлії щодня Корону підхоплюють 100К людей У Анґлії щодня Корону підхоплюють 100К людей29/10/2020
Коронавірус : десятки тисяч смертей неминучі Коронавірус : десятки тисяч смертей неминучі21/10/2020
Коронавірус : чинна ситуація у Лондоні Коронавірус : чинна ситуація у Лондоні21/10/2020
Рівень 3 : Манчестер від п'ятниці пд. Йоркшиа від суботи Рівень 3 : Манчестер від п'ятниці пд. Йоркшиа від суботи21/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju