Всі новини

22.10.2020 - 14:24

Четвер, 22 жовтня 2020 - 14:24

Перемовини між СК та ЄУ вже знову відновлено

Перемовини між СК та ЄУ вже знову відновлено

Сьогодні розпочався черговий раунд перемовин про майбутні стосунки між СК та Європейською Унією.


Минулої суботи, британський Прем'єр, пан Борис Джонсон, був заявив, що призупиняє перемовини з Європейською Унією і закликав британців готуватися до безугодного Брекзиту.

Проте, після того, як на початку цього тижня 39 великих фірм харчової галузі СК заявили, що у випадку безугодного Брекзиту цілковито залишать принаймні Північну Ірландію, британський уряд пом'якшив свою позицію і звернувся до ЄУ з заявою про готовність до продовження перемовин.

Сам пан Джонсон називає це новою фазою інтенсивних перемовин, але у Європі кажуть, що нічого інтенсивного у цій фазі немає.

У Внутрішніх Справах Британії сьогодні також заявили, що від початку наступного року Британія блокуватиме в'їзд на свою територію тим громадянам ЄУ, котрі мають кримінальне минуле.

У центральному уряді СК сьогодні зранку також підтвердили, що після Нового Року якщо водії вантажівок в'їздитимуть на територію ґрафства Кент (південно-східна Анґлія) без належних завірених документів на свій товар, то їх буде оштрафовано на 300 фунтів.

Так розуміється, що дана норма увійде в силу у випадку, якщо під час чинних перемовин не вдасться досягти угоди по вільній торгівлі між СК та Європейською Унією.

Це фактично кладе кордон між Кентом та рештою Анґлії.

Пару місяців тому в уряді також заявляли про можливе запровадження так званого Кентського Паспорту для перевізників товарів через порти Довера та через Євротунель.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Наглядач застерігає про значні затримки на кордонах Наглядач застерігає про значні затримки на кордонах7.11.2020
Брекзит : Залишаються серйозні розходження Брекзит : Залишаються серйозні розходження4/11/2020
Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ24/10/2020
Уряд каже, що призупинить подальші перемовини з ЄУ Уряд каже, що призупинить подальші перемовини з ЄУ17/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju