Всі новини

24.10.2020 - 22:37

Субота, 24 жовтня 2020 - 22:37

Уряд знизив поріг зарплати для працівників-міґрантів

Уряд знизив поріг зарплати для працівників-міґрантів

Центральний уряд Сполученого Королівства не дуже розголосливо знизив поріг мінімальної зарплати на цілих 30% для міґрантів, котрі хочуть осісти на території СК.


Міґранти, котрі заробляють не менше 20 480 фунтів на рік, але також матимуть достатньо пунктів аби отримати роботу у СК, у тих галузях, де бракує робочих місць, тобто згідно з новою міґраційною системою австралійського типу, яку хоче запровадити чинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон, зможуть отримати статус постійних мешканців та після шести років проживання подати заяви на отримання громадянства СК.

Минулого четверга Внутрішні Справи (Home Office) оприлюднили оновлені міґраційні правила, які вступають в силу першого грудня цього року.

Згідно з цими правилами загальний поріг заробітку для міґрантів, котрі хочуть жити та працювати у СК, було знижено до 25 600 фунтів на рік (до відрахувань).

Це трапилось після того, як за останні роки кількість громадян ЄУ у СК значно зменшилась і Британія все більше постає перед проблемою робочих місць, особливо тих, котрі самі британці не хочуть заповнювати.

Варто нагадати, що назад у 2011 році цей самий поріг становив 35 800 фунтів, який тоді було запроваджено урядом пані Терізи Мей.



Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:






Поширити у Твітер

Стежити у Твитері




Також дивіться:

Фермерам потрібні тисячі іноземних працівників Фермерам потрібні тисячі іноземних працівників28/10/2020
Верховний суд зберіг міграційну норму про мінімальний дохід Верховний суд зберіг міграційну норму про мінімальний дохід

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju