Всі новини

26.10.2020 - 08:34

Понеділок, 26 жовтня 2020 - 08:34

Найстаріша британка померла у віці 112 років

Найстаріша британка померла у віці 112 років

Пані Джоан Гокарт, яка під час другої світової війни водила у Лондоні автомобілі швидкої допомоги, померла у віці 112 років.


Свої останні роки пані Гокарт прожила у місті Пул (Poole), що у ґрафстві Дорсет, яке розташоване на південному заході Анґлії.

Пані Гокарт народилася 29 березня 1908 року, ще коли королем Британії був Едуард Сьомий.

Цікаво, що вона народилася того самого дня, що й до неї найстарший британець, пан Боб Уейтон, якому було 111 років і який помер минулого року у ґрафстві Гемпшиа (також південний захід Анґлії).

Сама пані Гокарт була народжена у околиці Голанд Парк (Holland Park), що у західному Лондоні.

Більшість свого дитинства пані Гокарт провела у Кенії, де її батько служив колоніальним офіцером британського війська, відповідальним за відрядження кораблів.

Після цього пані Гокарт працювала кухаркою у французькому готелі у місті Женева, яке розташоване на заході Швейцарії, на кордоні з Францією, де вона зустріла та одружилася зі своїм єдиним чоловіком на ім'я Ґільберт, який помер ще у 1981 році.

Вони разом, до дня смерті чоловіка, дуже часто мандрували по Європі у вонмобілі (житловому фургоні) і базувалися на півдні Анґлії, де також обидвоє дуже часто займалися вітрильним спортом.

Найстаріша британка померла у віці 112 років Фото пані Гокарт під час Другої Світової Війни


Знайомі описують її, як жінку з дуже сильним, впертим та незалежним характером, яка дуже цінувала власну волю і також кажуть, що у шкільному віці вона була вельми негідною дівчинкою.

На сьогодні найстарішою особою на цій планеті є японка, пані Кане Танака (Kane Tanaka), якій вже майже 118 років, народжена 2 січня 1903 року.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Померла найстаріша жінка у СК Померла найстаріша жінка у СК

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju