Всі новини

26.10.2020 - 23:16

Понеділок, 26 жовтня 2020 - 23:16

Нелеґали намагалися захопити танкер

Нелеґали намагалися захопити танкер

Семеро ніґерійців, котрі нелеґально закралися на британський нафтовий танкер Нева Андромеда, повиходили зі своїх схованок, коли танкер вже був біля острова White і почали погрожувати команді танкера.


Танкер прямував з нафтою від ніґерійського порту Lagos до британського порту Southampton.

Нелеґальні міґранти поводили себе дуже аґресивно та намагалися взяти танкер під контроль і були озброєні різними видами холодної зброї.

Після того, як командир повідомив про потенційний напад, до танкера на гелікоптері миттєво дісталася команда британських спеціальних військових морських сил порятунку кораблів (Special Boat Service, скор. SBS), яка успішно знешкодила захоплювачів і взяла їх під арешт.

Всі операція звільнення танкера тривала 9 хвилин.

booknet


На даний час всі заарештовані перебувають у ізоляторі у ґрафстві Гемпшиа, на півдні Анґлії. Їм інкримінують підозру у "захопленні або намаганні заволодіти кораблем шляхом погроз та насильства" - Секція 9 Акту Безпеки Авіації та Морських Шляхів 1990.

У поліції також повідомили, що всі вони вже подали заяви на отримання політичного притулку (азюль).

Всі 22 члени команди танкера у повній безпеці і без жодних ушкоджень, а танкер перебуває у порті міста Саузгемтон.

SBS (ес-бі-ес) є елітною та вельми таємною частиною британського війська і займаються вони порятунками чи звільненнями, чи навіть захопленнями кораблів, а їх штаб-квартира розташована у місті Пул, що у ґрафстві Дорсет, у південній Анґлії.

Загалом ці елітні сили дещо менше відомі ніж подібні їм частини SAS (Спеціальна Повітряна Служба), які є також елітними частинами британського війська і займаються тим самим, але у повітрі та на землі.

Коли ситуація на танкері стала загрозливою, всі члени команди замкнулися у практично непробивній кімнаті, відомій, як цитадель і вже звідти звернулися за допомогою до SBS.

Разом з частиною SBS на допомогу до танкера на ще одному гелікоптері також була прибула команда пірнальників на той випадок, якщо танкер було заміновано, але після того, як стало зрозуміло, що то були прості нелеґальні міґранти, послуги пірнальників виявились непотрібними.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju