Всі новини

01.11.2020 - 16:13

Неділя, 01 листопада 2020 - 16:13

Важливо! Канцлер подовжив схему 80% субсидіювання

Важливо! Канцлер подовжив схему 80% субсидіювання

Чинний Канцлер СК, пан Риші Сунак, вчора ввечері оголосив про подовження березневої схеми 80-відсоткового субсидіювання британських працівників з метою запобігти масовим звільненням.
Як на цьому сайті повідомлялося 21 березня цього року, Канцлером СК була тоді запроваджена схема порятунку робочих місць, де працівників субсидіював уряд 60% від нормальної зарплати, плюс 20% від роботодавця, аби врятувати їх від тотальних звільнень, вчора ввечері стало відомо, що цю схему, яка мала бути завершена 31 жовтня, було продовжено.

Після того, як британський прем'єр вчора був оголосив про запровадження суворого карантину на території Анґлії від цього четверга, пан Сунак також був оголосив, що схема, відома також, як відпусткова схема (furlough scheme), не завершиться 31 жовтня, а буде подовжена принаймні до грудня цього року.

Дуже важливо розуміти, що продовження березневої відпусткової схеми тепер перекреслює те субсидіювання, яке було оголошене Канцлером 22 жовтня цього року і яку цей сайт тоді детально описував, де працівники мали отримувати десь над 70% зарплати.

Щодо подробиць березневої схеми, то читайте більше про неї у статті «Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати», або за посиланням на дні цієї сторінки.

Чинна подовжена схема залишається для працівників практично такою ж самою, якою вона була під час першої хвилі епідемії, але для роботодавців подовжений варіант березневої схеми зараз є дещо щедрішим в тім, що у березневій схемі уряд надавав 60% зарплати, а роботодавці додавали ще 20%, а тепер уряд даватиме всі 80%, а роботодавець буде покривати тільки пенсійні внески працівників та національну страхівку (National Insurance).

Ця схема дає підприємцям також:

- до трьох тисяч фунтів на місяць у якості Ґранту Підтримки Місцевих Обмежень (Local Restrictions Support Grant), якщо приміщення цих підприємців змушені бути зачиненими;

- тисячу фунтів за кожного працівника, відпущеного у відпустку до принаймні кінця січня 2021;

- тисячу п'ятьсот фунтів за кожного 16 до 24-річного працівника, який не працює під час свого шестимісячного стажування;

- дві тисячі фунтів за кожного до 25-річного віку працівника, який перебуває на стадії стажування і його/її було відпущено у змушену відпустку до принаймні кінця січня 2021 року, або півтори тисячі фунтів, якщо цим працівникам понад 25.

Ґрант для самозайнятих також було подвоєно від 20% до 40% від їх прибутку, але не більше 3 750 фунтів.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Бюджет: відпускну схему продовжено далі Бюджет: відпускну схему продовжено далі3.03.2021
Мер Лондона закликає подовжити відпускну схему Мер Лондона закликає подовжити відпускну схему23.02.2021
M&S отримала збитки вперше за останні 94 роки M&S отримала збитки вперше за останні 94 роки4/11/2020
Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось2/11/2020
Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати Вдома? Уряд платитиме 80 відсотків Вашої зарплати 21/03/2020
Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємств Канцлер оголосив про нові ґранти для підприємств22/10/2020/2020
Від четверга у Анґлії суворий карантин Від четверга у Анґлії суворий карантин31/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju