Всі новини

03.11.2020 - 08:03

Вівторок, 03 листопада 2020 - 08:03

У Ліверпулі почали повсюдне тестування

У Ліверпулі почали повсюдне тестування

Ситуація з коронавірусною епідемією у анґлійському місті Ліверпуль наближується до абсолютно критичної і британські медіа повідомляють, що лікарні міста та його околиць наразі заледве справляються і наповнені практично до тла.
Центральний уряд СК вирішив запровадити у Ліверпулі пілотну (пробну) схему тестування людей на Коронавірус практично по всьому місті.

Всім, що мешкають та працюють у місті пропонують тести на вірус і Вам необов'язково мати будь-які симптоми. Ви можете тестуватись знову та знову через кожні два тижні.

Окремі люди зможуть отримати результати тестування за годину після проведення тесту.

У центральному уряді СК повідомили, що якщо ця схема виявиться успішною, то її також буде запроваджено у найбільш інфікованих територіях Анґлії.

Ліверпуль наразі перебуває на третьому (найвищому) рівні обмежень пересування людей і має одну з найбільших у країні кількість інфікованих осіб.

Останні дані показують, що кількість інфікованих у Ліверпулі до 30 жовтня становила 1 754 людини на кожні 100К населення, а якщо порівняти, то число інфікованих в середньому по Анґлії становить 153.

У понеділок, 2 листопада, загалом по Сполученому Королівстві було підтверджено біля 19К нових інфікованих і 136 смертей.

У цій пілотній схемі у Ліверпулі буде додатково задіяно також приблизно 2К військового персоналу.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

NHS Анґлії переходить на найвищий рівень готовності NHS Анґлії переходить на найвищий рівень готовності4/11/2020
Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось Самозайняті отримають ще більші ґранти ніж повідомлялось2/11/2020
Сплати по іпотеках та кредитах відтерміновано Сплати по іпотеках та кредитах відтерміновано2/11/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju