За словами керівників команд перемовників з боку СК і також з боку ЄС, після цього раунду між ними залишаються вельми серйозні розбіжності.
Цей раунд перемовин мав місце у Брюселі.
Керівник команди перемовників з боку Британії, Лорд Дейвид Фрост, заявив, що між перемовниками залишаються широкі розходження у окремих сферах, але також маленького проґресу все ж таки вдалося досягнути, проте точно невідомо якого.
Керівник команди перемовників з боку Європейської Унії, пан Мішель Барньє, також заявив,
що залишаються невирішеними дуже серйозні розходження, головним чином у питаннях на вило риби у британських водах та у питанні конкуренції, тобто державної допомоги компаніям.
За словами аналітиків з БіБіСі вони переконані, що перемовини продовжаться наступного тижня.
Дуже багато аналітиків, як британських, так і міжнародних, все частіше сходяться на думці, що чинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон тягне час аби дочекатись результатів виборів у США, бо якщо його прихильник, пан Дональд Трамп виграє, то пан Джонсон сподівається на дуже швидку та вигідну для себе торгову угоду між СК та Сполученими Штатами. Проте, якщо виграє пан Джоу Байден, тоді у пана Джонсона дуже погані перспективи, від'як пан Байден є дуже палким прихильником тісної співпраці з Європою і дуже неґативно ставиться до чинної політики Британії у питанні стосунків з ЄУ, що кладе в руки перемовників з боку ЄУ дуже сильні карти для продовження перемовин.
На цей час виглядає так, що радше за все вибори виграє пан Байден.
Пан Мішель Барньє після перемовин також сказав, що попри значні зусилля команди ЄУ знайти вирішення суперечок у ключових питаннях, все одно розходження залишаються вельми серйозними.