Всі новини

04.11.2020 - 21:36

Середа, 04 листопада 2020 - 21:36

Брекзит : Залишаються серйозні розходження

Брекзит : Залишаються серйозні розходження

Сьогодні завершився черговий раунд перемовин між СК та ЄУ за подальші торгові стосунки, які будуть після того, як наприкінці цього року закінчується перехідний період, тобто СК остаточно залишить ЄУ.
За словами керівників команд перемовників з боку СК і також з боку ЄС, після цього раунду між ними залишаються вельми серйозні розбіжності.

Цей раунд перемовин мав місце у Брюселі.

Керівник команди перемовників з боку Британії, Лорд Дейвид Фрост, заявив, що між перемовниками залишаються широкі розходження у окремих сферах, але також маленького проґресу все ж таки вдалося досягнути, проте точно невідомо якого.

Керівник команди перемовників з боку Європейської Унії, пан Мішель Барньє, також заявив, що залишаються невирішеними дуже серйозні розходження, головним чином у питаннях на вило риби у британських водах та у питанні конкуренції, тобто державної допомоги компаніям.

За словами аналітиків з БіБіСі вони переконані, що перемовини продовжаться наступного тижня.

Дуже багато аналітиків, як британських, так і міжнародних, все частіше сходяться на думці, що чинний британський прем'єр, пан Борис Джонсон тягне час аби дочекатись результатів виборів у США, бо якщо його прихильник, пан Дональд Трамп виграє, то пан Джонсон сподівається на дуже швидку та вигідну для себе торгову угоду між СК та Сполученими Штатами. Проте, якщо виграє пан Джоу Байден, тоді у пана Джонсона дуже погані перспективи, від'як пан Байден є дуже палким прихильником тісної співпраці з Європою і дуже неґативно ставиться до чинної політики Британії у питанні стосунків з ЄУ, що кладе в руки перемовників з боку ЄУ дуже сильні карти для продовження перемовин.

На цей час виглядає так, що радше за все вибори виграє пан Байден.

Пан Мішель Барньє після перемовин також сказав, що попри значні зусилля команди ЄУ знайти вирішення суперечок у ключових питаннях, все одно розходження залишаються вельми серйозними.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось14.11.2020
Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет12.11.2020
Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня11.11.2020
Безробіття у СК зросло майже на 5% Безробіття у СК зросло майже на 5%10.11.2020
Наглядач застерігає про значні затримки на кордонах Наглядач застерігає про значні затримки на кордонах7.11.2020
Уряд каже, що призупинить подальші перемовини з ЄУ Уряд каже, що призупинить подальші перемовини з ЄУ17/10/2020
Перемовини між СК та ЄУ вже знову відновлено Перемовини між СК та ЄУ вже знову відновлено22/10/2020
Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ Британським громадянам не дозволять прохід крізь електронні фіртки ЄУ24/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju