Всі новини

11.11.2020 - 20:46

Середа, 11 листопада 2020 - 20:46

Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня

Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня

Сьогодні королева Сполученого Королівства, Елізабет ІІ, підписала законопроект про міґрацію (Immigration Bill), який вступає в дію першого січня наступного року, тобто цей законопроект сьогодні став Актом Парламенту (законом).
Згідно з цим законом вільне пересування людей, яким британці насолоджувались упродовж дуже багатьох років і мали право працювати у будь-якій країні Європи без будь-яких зайвих дозволів чи подбного, завершується 31 грудня цього року.

Це означає, що якщо Ви громадянин чи громадянка Британії, то після нового року Ви більше не зможете вільно працювати у будь-якій з країн, котрі є членами Європейської Унії і аналоґічним чином, якщо Ви громадянка чи громадянин будь-якої країни ЄУ, то ви не зможете більше приїхати у СК з метою працевлаштування, а будете змушені мати на це дозвіл від міґраційної служби СК.

Це стосуватиметься насамперед тих громадян СК та тих громадян ЄУ, котрі ще не влаштовані та ще не оселилися у цих країнах, тобто тих, що мають наміри приїхати з ЄУ у СК, або з СК у ЄУ з метою працевлаштування після нового року.

Для тих громадян СК, котрі вже оселилися на території ЄУ, та для тих громадян ЄУ, котрі вже оселилися у СК, наразі все має залишатись таким, як є зараз, але це при умові, що СК та ЄУ вдасться домовитись про майбутні стосунки.

Перемовини все ще тривають, а угода між СК та ЄУ буде вступати в дію не по окремих її пунктах, а цілим пакетом, тобто: або все узгоджено, або нічого не узгоджено.

Даний міґраційний акт передбачає запровадження пунктової системи працевлаштування та оселення у СК і він має бути рівним для громадян всіх країн світу, тобто, як для європейців, так і для громадян третього світу.

Від першого січня 2021 року всі, що хочуть приїхати у СК з метою працювати, будуть змушені попередньо отримати на це дозвіл.

Візи будуть видаватись насамперед тим, хто набере найбільше пунктів. Кількість пунктів залежатиме від того, який рівень кваліфікації має людина, від того чи вона розуміє анґлійську мову на певному рівні та від того, чи майбутня зарплата цієї людини буде вищою за встановлений поріг, якого ще остаточно не було оприлюднено.

Чинна Домашня (внутрішня) Секретарка (Home Secretary), пані Приті Патель (Priti Patel) - консерваторка індуського походження та затята брекзитерка, каже, що "сьогоднішній день є для неї історичним у новому напрямку поза межами ЄУ, бо ми контролюватимемо свої власні кордони" - це те гасло, яке брекзитери найактивніше використовували під час своєї кампанії перед референдумом за вихід СК зі складу ЄУ, який відбувся 23 червня 2016 року. Це гасло було дуже успішним, бо переважна більшість британців, особливо анґлійців дуже неґативно ставляться до іноземців, мабуть тому, що, як кажуть Професори Дорлин та Томлинсон у своїй книзі «Rule Britannia: Brexit and the End of Empire (Рули Британія : Брекзит та Кінець Імперії)» - для усунення імперського синдрому потрібно багато поколінь.

Поруч з цим законом уряд СК також запустив схему, яка почне діяти після нового року, згідно з якою пріоритети для отримання віз також матимуть інвестори, академіки, вчені та підприємці і також медсестри та працівники догляду, яких на даний час у СК дуже великий брак.

Якщо людина захоче жити та працювати у СК від нового року, то аби вона мала хоч якісь шанси на отримання дозволу їй буде потрібно набрати принаймні 70 пунктів.

Кількість нагороджених пунктів також залежатиме від рівня браку працівників у тій чи іншій сфері.

Іноземні студенти, котрі закінчать навчання у британських університетах, зможуть залишатись жити та працювати у Британії щонайменше два роки з метою продовження та завершення своїх подальших навчань, тобто якщо вони для прикладу хочуть далі здобувати маґістра, чи доктора, чи подібне.

Врешті-решт дуже незрозуміло, чому цим законом тішаться більшість анґлійців, адже європейці через цей закон втрачають вільний доступ тільки в одну країну, СК, але британці втрачають вільний доступ відразу у 30 країн.Дописи:

У четвер, 12 листопада 2020, Хтось написав:
А після нового року аже неможливо приїхати Як турист по ромунському паспорту
У четвер, 12 листопада 2020, Новини Британії написали:
Як турист, радше за все буде можливо, але ще точно не зрозуміло, бо перемовини все ще тривають. Наприкінці минулого року, між СК та ЄУ було підписано угоду, згідно з якою громадяни СК та громадяни країн ЄУ та Ісландії, Ліхтенштайну, Норвеґії і Швейцарії матимуть право на безвізовий в'їзд, як туристи на максимальний термін 90 днів. Обов'язково потрібно буде мати з собою паспорт - ідентифікаційні картки не діятимуть. Проте, на даний час через центральний парламент СК проходить законопроект про Внутрішний Ринок, який кладе собі за мету перекреслити ту угоду, яку було підписано наприкінці минулого року. Це те, що відомо на даний час. Але, якщо у випадку чинних перемовин не вдасться укласти угоду з ЄУ, тоді все стає дуже незрозумілим, бо угода приймається в пакеті, як одне ціле. Тобто: або все узгоджено, або нічого не узгоджено.

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
У цій темі:

Збільшується мінімальний вік одруження Збільшується мінімальний вік одруження19.11.2021
ВАЖЛИВО : Нові медичні картки для громадян ЄУ у Великій Британії ВАЖЛИВО : Нові медичні картки для громадян ЄУ у Великій Британії7.12.2020
Брекзит: перемовини знову призупинено Брекзит: перемовини знову призупинено5.12.2020
Як неєвропейцям отримати дозвіл на працю та проживання у Німеччині Як неєвропейцям отримати дозвіл на працю та проживання у Німеччині2.12.2020
Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію1.12.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
Прем'єр висловився у справі пані Патель Прем'єр висловився у справі пані Патель20.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Брекзит : перемовини знову призупинено Брекзит : перемовини знову призупинено19.11.2020
Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів18.11.2020
Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту Школам порадили запастись харчами на випадок безугодного Брекзиту18.11.2020
Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось14.11.2020
Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет12.11.2020
Нелеґали не переймаються карантином Нелеґали не переймаються карантином7.11.2020
Повна заборона на в'їзд з Данії Повна заборона на в'їзд з Данії7.11.2020
Брекзит : Залишаються серйозні розходження Брекзит : Залишаються серйозні розходження4/11/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju