Всі новини

12.11.2020 - 10:18

Четвер, 12 листопада 2020 - 10:18

Кройдонська рада збанкротувала

Кройдонська рада збанкротувала

Рада району Кройдон, який розташований у південному Лондоні, видала так звану примітку секції 114 (section 114 notice) підтвердивши фактичне банкрутство, тобто що вона неспроможна збалансувати свій бюджет, у якому утворилася дірка розміром у 66 мільйонів фунтів.
Районну раду Кройдона у даний час контролюють лейбористи.

Дірка в бюджеті утворилася головним чином через фінансову кризу у районі, причиною якої стали надто ризиковані інвестування на придбання та розбудову нерухомості та надто кволе та недолуге керування фінансами ради.

Випуск примітки секції 114 (фактичне банкрутство) означає, що у районі надалі припиняється фінансування всіх несуттєвих витрат упродовж наступних трьох тижнів, протягом яких рада змушена виробити нагальні врізання свого бюджету для стабілізації фінансів.

Нова лідерка ради, пані Hamida Ali (лейбористка), застерігає, що попереду "будуть дуже важкі рішення".

За останні двадцять років кройдонська рада стала другою з районних рад, які випустили примітку секції 114.

До цього, у 2018 році таку саму примітку, тобто фактичне банкрутство, була оголосила рада ґрафства Норзгемтоншиа (Northamptonshire county council), яку контролюють консерватори і чиє ґрафство розташоване у середній Анґлії, біля міста Бірмінґем.

Загалом у Анґлії все більше зростають занепокоєння, що упродовж останніх десяти років невпинні та просто драконські втинання місцевих бюджетів центральним урядом СК, який від 2010 року контролюють консерватори (Торі), кладуть більшість місцевих рад Анґлії, особливо тих, що не контролюються консерваторами, тобто котрі головним чином не розташовані на південному сході Анґлії, у все більш скрутне фінансове становище.

На додаток до цього цьогорічна криза, пов'язана з Коронавірусом, також дуже сильно вдарила по фінансах місцевих рад.

Цікаво також, що аудитори кройдонської ради у своєму минуломісячному звіті різко розкритикували колишних керівників ради в тім, що ті упродовж попередніх трьох років постійно іґнорували застереження про те, що їх фінанси виходять з-під контролю.

У Міністерстві Житла, Громад та Місцевого Уряду (Ministry of Housing, Communities and Local Government) центрального уряду з цього приводу тільки заявили, що: "Місцеві ради є відповідальними за балансування своїх бюджетів і цілковито правильно, що кройдонська рада приймає необхідні рішення аби збалансувати свої фінанси.".Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами Злидні: у Лондоні 200-метрова черга за безкоштовними харчами12.02.2021
Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось14.11.2020
У північному Лондоні польський варят вгнався у дільницю поліції У північному Лондоні польський варят вгнався у дільницю поліції13.11.2020
Під Стоунгенджем буде тунель Під Стоунгенджем буде тунель12.11.2020
Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони Британські дівчата надто бідні аби дозволити собі тампони
У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети У школах Англії все більше звертаються до батьків фінансувати шкільні бюджети

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju