Від початку наступного року, коли закінчиться перехідний період, на під'їздах до більшості анґлійських портів та зокрема Порту Довера, який є головною артерією сполучення між СК та Європою, радше за все утворяться довжелезні черги через затримки вантажівок, які можуть мати проблеми з необхідними паперами для виїзду з Британії.
Перевірка документів може затягнутися на вельми тривалий час.
Ґрупи активістів, які проводять кампанії за збереження довкілля Анґлії та зокрема ґрафства Кент, закликають уряд подбати про встановлення тимчасових туалетів. Вони кажуть, що зупинки біля головних доріг ґрафства, практично жодна з яких ніколи не мала ніякого туалету, вже й на даний час вельми гідно попахують людськими екскрементами (відходами), а після Василя, тобто 31 грудня, ситуація може стати просто катастрофічною.
Реґіональний представник профспілок під назвою Юнайт (Unite), яка найбільше представляє водіїв вантажівок, пан Фил Силкстоун (Phil Silkstone), каже: "Наше ґрафство має потенціал стати огидним.".
Пан Майк Соул (Mike Sole) - ліберал демократ, який є членом Палати Громад британського парламенту від столиці анґліканської церкви, міста Кантербері (Canterbury), каже: "Я дуже занепокоєний, що Кент все більше стає туалетом Анґлії, а не садом Анґлії. І ми всі готуємося до того, що ситуація стане багато, багато гіршою.".
У центральному уряді пообіцяли водіям, що встановлять пересувні туалети, якщо нові перевірки на кордоні спричинять зупинку сімох тисяч вантажівок.
Але у Юнайт кажуть, що обіцяних туалетів все одно не вистачить аби запобігти активному "підживленню" кентських подорожних кущів, що спричинить жахання місцевих мешканців. Пан Силкстоун каже: "Якщо кілька туалетів це все на що буде спроможний цей уряд, то водії дуже ймовірно вдаватимуться до інших варіантів, тобто до використання кущів. Не дуже воно й файно виглядає, якщо тисячі водіїв почнуть відвідувати кущі кожні кілька годин.".
Пан Силкстоун також застеріг, що найбільшою проблемою в цьому плані можуть стати чотири величезні стоянки вантажівок, які на даний час все ще будує центральний уряд біля автобану М20.
Коли журналісти звернулися з цим питанням до Відділу Транспорту центрального уряду СК, то там їх спрямували до Керування Дорогами Анґлії (Highways England), чий мовник сказав: "Ми працюємо з числом партнерів аби вони розробили необхідні плани.". А з питанням самих туалетів, то дорожники знову відправили журналістів назад до Відділу Транспорту та до ґрафської ради Кенту.
У ґрафській раді Кенту сказали, що збирання відходів перебуває у відповідальності районних та інших місцевих рад.
Врешті-решт, назад у 2016 році люди Кенту також дуже активно голосували за Брекзит.
Дорожний знак на в'їзді у ґрафство Кент