Всі новини

13.11.2020 - 20:38

П'ятниця, 13 листопада 2020 - 20:38

Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів

Суд заблокував депортацію сотень нелеґалів

Депортацію сотень азюлянтів, котрі прибули у СК перебравшись через канал на малих човнах, призупинено після того, як суддя прийняв рішення про те, що Домашня Секретарка, пані Приті Патель, відійшла від своєї офіційної політики у питанні вияву жертв торгівлі людьми.
Справу довели до суду троє азюлянтів, один з Ерітреїі (північно-східна Афрка) та двоє інших азюлянтів з Судану (північна Африка, біля Єґипту), котрі недавно прибули у СК на надувних човнах, тобто нелеґально переплили протоку між Британією та Європою.

Зі своїх домівок вони пробирались через Лівію, яка дуже добре відома великою активністю банд торгівлі людьми, що означає, що дані троє азюлянтів (ті, що звертаються за політичним притулком) дуже ймовірно могли були стати жертвами торгівлі людьми.

Десь від початку епідемії, пані Патель, відійшла від своєї офіційної політики про те, що у Внутрішніх Справах, під час опитувань біженцям мають задаватись питання про те, чи під час своїх подорожей вони ставали жертвами торгівлі людьми або мали справу зі злочинцями, котрі цим займаються.

Позивачі у даній судовій справі під час судових слухань стверджували, що під час опитувань подібні питання їм ніхто не задавав.

Після прибуття у СК всіх трьох було зачинено у таборах міґрантів і їх мало бути витворено з СК після того, як вони завершать свої справи з адвокатами, котрі у свою чергу арґументували, що всі троє осіб таки були жертвами торгівлі людьми. І саме через це суд призупинив процес депортації цих людей.

Суддя, пан Юрист Фордам (Mr Justice Fordham) під час слухань сказав: "Дуже зрозуміло, що Домашня Секретарка діє незаконно в тім, що вона частково обходить офіційну політику проведення опитувань біженців через врізання кількості питань, ніж та яку описано в офіційному путівнику, який був затверджений цим самим урядом.

У Домашніх Справах з цього приводу пояснили, що кількість та типи питань, які задаються азюлянтам під час опитувань, через епідемію, було змінено та скорочено.

На що суддя відповів, що цей відхід від офіційної політики мав місце без належної причини і додав, що: "Моє судження таке, що тут існує серйозний ризик відходу від правосуддя та незворотна шкода від того, що такі питання сестиматично не кладуться і тому ніхто не отримує на них відповіді.".

Наступне слухання у цій справі має відбутися в грудні цього року.

З описаної вище причини суддя також видав судовий наказ про те, аби під час опитувань всіх азюлянтів задавались питання про те, яким маршрутом та яким чином вони потрапили до Британії.

Застосування цього наказу означає, що сотні потенційних жертв торгівлі людьми, котрих раніше не було визнано жертвами, тепер не можуть бути депортовані з цієї країни до того часу, закім їх справи не будуть повторно вивчені з урахування наказу суду, тобто цей процес може затягнутися на кілька місяців.

Мовники адвокатської фірми під назвою Данкен Люис (Duncan Lewis solicitors) яка представляє трьох вище згаданих осіб у цій справі, кажуть: "Це рішення є надзвичайно важливим для всіх тих, що потрапили у ризик бути депортованими. Ми вітаємо втручання суду.".Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Читайте також:

10 Тисяч на депортацію кожного міґранта 10 Тисяч на депортацію кожного міґранта27.12.2020
Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами Від понеділка заплановано три літаки з азюлянтами6.12.2020
Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч Черга рішень по азюлянтах вже перевалила за 50 тисяч27.11.2020
Прем'єр висловився у справі пані Патель Прем'єр висловився у справі пані Патель20.11.2020
Звіт : домашня секретарка порушила правила Звіт : домашня секретарка порушила правила19.11.2020
Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів Латвієць та українці намагались завезти до Східної Анґлії 69 свіжих нелеґалів18.11.2020
Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці Біженців кидають за ґрати попри те, що вони не злочинці16.11.2020
Нелеґали не переймаються карантином Нелеґали не переймаються карантином7.11.2020
Четверо нелеґалів загинули у протоці Четверо нелеґалів загинули у протоці27/10/2020
Нелеґали намагалися захопити танкер Нелеґали намагалися захопити танкер26/10/2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju