Брекзит : у британських портах починається хаос
Всі новини

14.11.2020 - 16:55

Субота, 14 листопада 2020 - 16:55

Брекзит : у британських портах починається хаос

Брекзит : у британських портах починається хаос

Британські компанії з перевезення вантажів перевізників скаржаться на те, що у британському порті міста Філікстоу (Felixstowe), що у ґрафстві Сафолк (Suffolk), яке розташоване на північний схід від Лондону, панує хаос, через те, що багато компаній замовляють зайві товари аби запастись у випадку безугодного Брекзиту.
Минулого тижня один з кораблів довелось перенаправити у порт міста Ротердам, що у Голандії через дуже великі черги кораблів у порті Філікстоу.

Власники порту, компанія Гачинсон Портс (Hutchison Ports), якій серед інших анґлійських портів належить також і Порт Філікстоу, заявила що цей хаос спричинюють передбрекзитне запасання товаром та затримки продажів, пов'язані з епідемією.

Один керівників порту каже, що якщо це все продовжуватиметься, то кошти за затримки кораблів перейдуть до споживачів у вигляді збільшених цін на товари, котрі проходять крізь порти.

Керівники також кажуть, що дуже багато контейнерів вже залишаються просто на самій пристані через те, що порт вже переповнений і відтак перевізники, котрі транспортують контейнери з портів по всій території країни, просто неспроможні в'їхати на територію порту.

Один з мовників компанії каже, що: "Попри Брекзит ми ще також маємо епідемію, яка спричинює дуже кволий збуток товарів і тому крамниці сповільнюють замовлення, що у свою чергу залишає багато товару у портах.".

Якщо через ці затримки крамниці та супермаркети не годні будуть продати, під час різдвяних свят, товарів, котрі зараз вже на шляху до Британії, то потенційно вони можуть втратити навіть ще більше грошей ніж вони втрачають зараз через кволі продажі, пов'язані з епідемією.

Минулого тижня один з великих контейнерних кораблів тайванської компанії Evergreen, яка є однією з найбільших у світі компаній з перевезення контейнерів, довелось завернути та відправити у Ротердам, потім перевантажити контейнери на менші кораблі і вже потім цими кораблями контейнери знову попливли до Анґлії, до Темзпорт (Thamesport), який розташовано на півострові Ґрейн (Grain), що у ґрафстві Кент, на сході від Лондона. Можна собі уявити скільки зайвих грошей все це забрало.

Мовники Evergreen кажуть, що коли їх корабель підходив до порту Філікстоу, то власник порту повідомив, що розвантаження корабля може затриматись на цілих десять днів.

У своїй заяві з цього приводу Гачинсон каже: "Дисбаланс у торгівлі та запасання товарів через Брекзит загострюють чинну ситуацію і ми працюємо з нашими клієнтами та акціонерами над тим, аби якось вибратись з цього хаосу. Чинна ситуація у порті є дуже напруженою через епідемію, значно великий рух транспорту, надто велику кількість порожніх контейнерів та через надто велику кількість повних контейнерів, які перевізники невзмозі підібрати.".

Керівники порту також кажуть, що найближчим часом покращення ситуації неочікують і також кажуть, що цей хаос радше за все триватиме упродовж всього грудня та й мабуть після нового року.

У відділі транспорту центрального уряду СК на це заявили, що це є "чисто комерційна справа між компаніями та фірмами і саме вони мають її вирішувати", а вони натомість продовжуватимуть відстежувати чинну ситуацію у анґлійських портах.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також дивіться:

Британцям радять завчасно робити різдвяні закупи Британцям радять завчасно робити різдвяні закупи13.10.2021
У Гітроу просто нелюдські умови У Гітроу просто нелюдські умови1.03.2021
Брекзит : у Британії брак будівельних матеріалів Брекзит : у Британії брак будівельних матеріалів7.12.2020
Брекзит: перемовини знову призупинено Брекзит: перемовини знову призупинено5.12.2020
Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала Ґрупа Аркадія (Topshop, Burton, Dorothy Perkins) збанкрутувала1.12.2020
Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію Почала діяти нова система подачі заяв на візи у Британію1.12.2020
По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи По новім році принаймні 25К британців залишаться без роботи22.11.2020
У наступному році зростуть Ваші рахунки У наступному році зростуть Ваші рахунки20.11.2020
Брекзит : перемовини знову призупинено Брекзит : перемовини знову призупинено19.11.2020
Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ18.11.2020
Борис Джонсон у самоізоляції Борис Джонсон у самоізоляції16.11.2020
Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось Брекзит : чергова сесія минула гірше ніж очікувалось14.11.2020
Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет12.11.2020
Студентам дадуть сім днів аби повернутись до дому Студентам дадуть сім днів аби повернутись до дому11.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju
 go home