Всі новини

15.11.2020 - 12:46

Неділя, 15 листопада 2020 - 12:46

Лейбористи хочуть карати медіа за фейкові реклами

Лейбористи хочуть карати медіа за фейкові реклами

Британська лейбористська партія закликає запровадити негайне законодавство, яке б карало інтернет джерела, такі як Ґуґл, Фейсбук, Туитер та їм подібні, за розповсюдження брехливої пропаґанди, яка стосується вакцин та вакцинацій.
Лейбористи, які зараз перебувають в опозиції, хочуть покласти у повну відповідальність інтернет компанії та соціальні медіа та хочуть ввести покарання у вигляді штрафів та карної відповідальності, якщо на цих платформах буде присутньою брехлива інформація про вакцини та їх застосування.

У чинному консервативному уряді СК кажуть, що дуже серйозно ставляться до розмноження подібної брехливої інформації і також кажуть, що отримали усне зобов'язання від Фейсбук, Туитера та Ґуґлу про те, що вони дуже ретельно перевірятимуть та блокуватимуть таку інформацію.

На даний час багато інтернет платформ тільки позначують, що та чи інша інформація є брехливою, але вони її не знищують і далеко не кожну інформацію вони здатні розпізнавати.

Проте, лейбористи закликають медіа до повного та незворотного знищення цієї інформації взагалі і також блокування тих, що є відповідальними за її розповсюдження.

Тіньовий секретар здоров'я, пан Джонатан Ашуворз (Jonathan Ashworth) каже, що: "Такий зміст експлуатує людські страхи, недовіру до установ та урядів та розповсюджує отруту та шкоду. Немає нічого поганого в тім, що люди цікавляться вакцинами, але вони мають отримувати правдиву, а не брехливу інформацію.".

На даний час у багатьох соціальних медіа шалено гуляють різні, абсолютно безпідставні, конспіративні теорії про вакцини та вакцинації, типу таких, що стверджують, що людям під час вакцинацій вводять під шкіру різні електронні мікросхеми, про те, що вакцини змінюють ДНК (внутрішний код) людини і навіть про те, що вакцини є зброєю ґеноциду.

Буквально за кілька годин після того, як було повідомлено про винайдення вакцини проти Коронавірусу, у соціальних медіа вже були з'явилися вивіски про те, що ця вакцина несе нам навмисну шкоду.

Попри усні зобов'язання головних інтернет платформ, та їх твердження, що вони все фільтрують, у соціальних медіа все одно з'являється дуже багато брехливої інформації, яка за словами багатьох фахівців, вже нанесла дуже багато шкоди в тім, що в людських головах вже вельми глибоко закралося дуже неґативне ставлення до вакцин.

Дуже ймовірно, що саме завдяки розмноженню подібної брехливої інформації у минулому, 2019 році, СК втратило статус вільної від кору країни, через надто різке зменшення кількості дітей, які отримують вакцини проти всіх 13 інфекційних хвороб.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Читайте ще:

Єврокомісія оприлюднила контракт з британською AstraZeneca Єврокомісія оприлюднила контракт з британською AstraZeneca29.01.2021
Фейсбук переводить Британію у американське правове поле Фейсбук переводить Британію у американське правове поле16.12.2020
Анґлійці можуть отримати тиждень волі Анґлійці можуть отримати тиждень волі21.11.2020
Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К Коронавірус : кількість смертей у Шотландії перейшла межу у 5К18.11.2020
14 Заарештовано за участь у антикарантинному марші 14 Заарештовано за участь у антикарантинному марші15.11.2020
За останню добу новий рекорд інфікованих За останню добу новий рекорд інфікованих12.11.2020
Коронавірус : Британія б'є всі рекорди Коронавірус : Британія б'є всі рекорди11.11.2020
Вакцина вже практично готова Вакцина вже практично готова9.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju