Всі новини

15.11.2020 - 19:18

Неділя, 15 листопада 2020 - 19:18

Наступного тижня у Анґлії можливі і сніг і дощ

Наступного тижня у Анґлії можливі і сніг і дощ

Британська служба метеоролоґії (Met Office) застерігає, що наступного тижня британців чекають проливні дощі, можливий сніг та морозна температура.
Служба видала офіційні застереження про можливі повені, а від середи температури можуть різко впасти на цілих 7 ґрадусів за Цельсієм по всій території СК.

Щодо снігу, то у службі кажуть, що він найбільш ймовірно випаде у північних реґіонах Анґлії та у Шотландії.

У вівторок Шотландія може зануритись у невпинні проливні дощі.

У Аґенції з Довкілля (Environment Agency) видали 32 офіційних застереження про можливі повені у Анґлії до приблизно 9 години сьогоднішнього вечора, особливо у ґрафстві Корвол, яке розташоване у південно західні Анґлії.

Фотоґрафія вище показує село Бошам (Bosham), сьогодні, в неділю, 15 листопада, після невпинних проливних дощів. Село розташоване у ґрафстві Західне Сасекс (West Sussex), що на південному узбережжі Анґлії.

Метеоролоґи кажуть, що у південній частині Анґлії та Уельсі дощі будуть тривати від понеділка до середи, після чого має різко впасти температура.

У північних територіях Анґлії та у Шотландії дощів поменшає від понеділка, але буде набагато холодніше.

У четвер у Шотландії, особливо у гірських її районах, обіцяють сніг, а не решті території мають бути дуже сильні вітри, що може спричинити дуже неприємні умови.Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Поширити у Твітер

Стежити у Твитері
Також читайте:

У Британії починає буяти буревій Бела У Британії починає буяти буревій Бела26.12.2020
Віфлеємська (різдвяна) зірка буде сьогодні о 16:30 Віфлеємська (різдвяна) зірка буде сьогодні о 16:3021.12.2020
У північному Лондоні польський варят вгнався у дільницю поліції У північному Лондоні польський варят вгнався у дільницю поліції13.11.2020
Оксфордський словник змінив значення слова woman (жінка) Оксфордський словник змінив значення слова woman (жінка)8.11.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju