Всі новини

15.11.2020 - 20:06

Неділя, 15 листопада 2020 - 20:06

Фараж через Трампа втратив 10К

Фараж через Трампа втратив 10К

Один з головних та найактивніших брекзитерів, пан Найджл Фараж (Nigel Farage), який під час референдуму за вихід СК з ЄУ був головою партії незалежності СК (UKIP) від Європейської Унії, програв свій заклад у 10 тисяч фунтів після того, як стало відомо, що чинний американський президент, пан Доналд Трамп не виграв цьогорічні президентські вибори.
Пан Фараж є одним з найближчих прихильників та друзів пана Доналда Трампа і дуже довго скаржився про те, що ці вибори у США були нечесними і виявляється тому, що він мав заклад на виграш пана Трампа на цілих десять тисяч.

Коли пан Фараж оголосив про це на своїй сторінці у Туитері, то отримав сотні коментарів, як з боку своїх прихильників, котрі є радикально правими анґлійцями, такі і з боку противників.

Один з останніх написав: "Ти програв. Змирися з цим. (You lost. Get over it.)". Саме цю фразу пан Фараж постійно вживає до проєвропейців після референдуму 2016 року.


У цій темі:

Уряд змінює тактику Уряд змінює тактику "боротьби" з нелеґалами9.09.2021
Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ Рекордна кількість британців вже позитивно ставляться до ЄУ18.11.2020
У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів У молоді роки пан Фараж був палким симпатиком нацистів
Найджел Фараж подав у відставку Найджел Фараж подав у відставку
Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей Брекзит : марш за референдум зібрав у Лондоні мільйон людей23/03/2019
Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит Борис Джонсон пішов у відставку через Брекзит09/07/2018

Курс британського фунту до долара, євро та гривні, $/£, €/£, ₴/£


всі новини wci nowyny ukrajinckoju